Adese’den bir mağaza daha

09 Haziran 2014 Pazartesi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, Akabe mağazasını Konya Karatay’da müşterilerinin hizmetine sundu

adeseden-bir-magaza-daha

Adese, yeni mağaza açılışlarına hız kesmeden devam ediyor. Konya Karatay’da Adalet Sarayı ve Karatay Üniversitesi’nin yanında yer alan Akabe Adese, geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle açıldı. Açılış töreni Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Adese Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Akay, Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, Selet Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Körpe, Kontv Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay ve Akabe Mahallesi sakinlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşan Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Yeni mağaza açılışları ile güçlü büyümemizi her geçen gün sürdürüyoruz. Bugün de Konya’nın Karatay ilçesinde yer alan Akabe şubemizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Konya’dan doğan ulusal perakende markası olarak, Konya’nın bizler için ayrı bir önemi var. Konya’ya olan yatırımlarımız bundan sonra da devam edecek” dedi.

Akabe mağazasında Adese’nin unlu mamuller üretimi yapan tescilli markası Restore’nin bir şubesi de hizmete girdi. Ürünleriyle Adese müşterilerinin güveni ve beğenisini kazanan Restore, Akabe Adese içerisinde yer alan üretim tesislerinde, ekmek ve mayalı grup çeşitlerinin üretimini gerçekleştirip, müşterilerine günlük ve taze ürünler sunuyor.

Tüm Adese’lerde geçerli olan kampanyalara ek olarak açılışa özel indirimlerle açılan Akabe Adese, bin 100 metrekarelik alanda 5 kasa ve 25 personel ile gıdadan temizliğe, manavdan unlu mamullere, konfeksiyondan ayakkabıya kadar 10 bin farklı ürün sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri