Adidas Nitrocharge, Intersport’ta

11 Temmuz 2013 Perşembe

Spor tutkunlarının vazgeçilmezi Intersport, dünyaca ünlü futbolcuların potansiyellerini en yüksek seviyeye çıkarmalarını sağlayan Adidas Nitrocharge’i futbol tutkunları ile buluşturuyor

adidas-nitrocharge-intersportta

Dani Alves (Barcelona), Daniele De Rossi (A.S. Roma), Ezequiel Lavezzi (Paris Saint Germain) ve Javi Martinez (FC Bayern Munich) gibi dünyaca ünlü futbolcuların potansiyellerini en yüksek seviyeye çıkarmalarını sağlayan Nitrocharge ile, siz de kendinizi profesyonel futbolcular gibi hissedeceksiniz.

Krampon tasarlama geleneğinde yeni bir adım olan Nitrocharge, takımda her zaman en önde yer alan ve 90 dakika boyunca durmaksızın koşarak takımın güç kaynağı (the engine) olarak tanımlanabilecek oyuncular için özel olarak Adidas tarafından tasarlandı. Benzersiz konumlanmasının temelinde enerjiyi kalbinde saklama özelliği bulunan Nitrocharge ile siz de gücünüzü ölçerek, takımdaki yeriniz belirleyin. 

Daha fazla güç, daha fazla hareket
Oyunların güç kaynağı rolüne daha uygun olduğunu belirleyen Nitrocharge krampon, teknolojik özellikleri ile oyuncuların en iyi performansı göstermelerini sağlıyor. Dikkat çekici Energysling, kramponun üzerine kemer gibi uzanarak ani yön değiştirme ve dönüş hareketlerini destekliyor. Kramponun tabanında bulunan oldukça esnek malzemeden üretilmiş zikzaklı Energypulse ise atak esnasında olağanüstü bir enerji açığa çıkararak, daha fazla enerji geri dönüşümü ile sporda maksimum verimlilik sağlıyor. Kramponda ayrıca, sakatlanmaları önlemek için ayağın etrafındaki koruyucu file ile aşil tendonu gibi hassas bölgeleri saran koruyucu yastıklama pedleri de bulunuyor.

Ayrıca Adidas miCoach SPEED_CELL ile uyumlu olması özelliği sayesinde, oyuncular sahada performanslarını ölçebiliyor ve zaman içindeki performans gelişimlerine odaklanabiliyor. Özelliklerinin yanı sıra bu yazın modası mavi ve sarı renkleri ile dikkat çeken Nitrocharge, futbol tutkunları için Intersport mağazalarında yerini aldı. Sen de dünyanın en iyi futbolcuları gibi, sahalarda kramponun ile performansını ölçerek güç kaynağı olmak istiyorsan, sana en yakın Intersport mağazasından ya  da www.intersport.com.tr‘den Nitrocharge’a sahip olabilirsin. Nitrocharge dünyada adidas mağazalarının yanı sıra sadece Intersport mağazalarında 397 TL’den satışa sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri