adL.com.tr'den rekor satış

24 Mart 2017 Cuma

2012 yılında hizmet vermeye başlayan adL.com.tr, sadece Türkiye içine satış sağlayarak Adil Işık Group’un yıllık 5 milyon üzerindeki satış adetinin %8’ini oluşturuyor

adlcomtrden-rekor-satis
adL online satışı için Almanya ve Rusya’da anlaşma sağlanan platformlar (otto.de, Lamoda.ru, Wildberries.ru vb) sayesinde Avrupa’daki müşteri ile de buluşmaya devam ediyor. Adil Işık Group 2016 yılında Rusya satışından elde edilen cironun %37’sini yurtdışında anlaşma yapılan online kanallardan sağlıyor.
2016 yılı içerisinde elde edilen total cironun %5’lik kısmını adL.com.tr zerinden gerçekleşen alışverişler karşılıyor.Private shopping siteleri üzerinden gerçekleşen satışlar da eklendiğinde oran %12’ye kadar çıkıyor.2017 yılında bu oranı artırarak online satış cirosunun genel satış cirosuna oranının %8 lere çıkacağını ön gören Adil Işık Group,private shopping sitelerini de sürece dahil ettiğinde toplam ciroya oranın %18’lere çıkacağını planlıyor.
2016 senesinde toplam oturum sayısı 6.199.029’a yükselen online satış kanalı adL.com.tr, 2017’de ziyaretçi ve satış oranını arttırmaya yönelik günlük, saatlik ya da sosyal medyaya özel kampanyalar uyguluyor. Mobil tarafına yatırım yaparak, yenilikleri ve değişimleri uygulayarak 5 yıl içinde e-ticaret payını %15 ‘e çıkarmayı ve sadık müşterilerini arttırmayı hedefliyor.

  

Fotografları büyütmek için üzerine tıklayın
Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri