Adrenalin tutkunlarına özel: Gopro Hero3+ Black Edition

21 Şubat 2014 Cuma

Intersport, GoPro Hero3+ Black Edition kamerasıyla adrenalin tutkunu sporcuları sevindiriyor. Sporseverler, GoPro Hero3+ Black Edition’ın profesyonel kalitede geliştirilmiş çekim özellikleriyle en heyecanlı anlarını ölümsüzleştiriyor

adrenalin-tutkunlarina-ozel-gopro-hero3-black-edition

Intersport mağazalarında satışa sunulan GoPro Hero3+ Black Edition kamerası, adrenalin tutkunlarının en heyecanlı anlarını yakalıyor. Artırılmış pil ömrü ile kullanıcılarına daha uzun yol alma ve daha fazla çekim yapabilme imkanı sunan GoPro Hero3+ Black Edition, aksiyon sahneleri bol diziler için de mükemmel görüntü sunuyor.

Aydınlatma koşullarını baz alarak kare hızını zekice ayarlayan GoPro Hero3+ Black Edition, 4 kat daha hızlı Wi-Fi bağlantısı sağlıyor. GoPro App akıllı telefon veya tabletlerde kullanıldığında da hareket halindeyken kamerayı güncelleyebiliyor. GoPro Hero3+ Black Edition aksiyon filmlerini aratmayacak kayıtlar için adrenalin tutkunlarını Intersport mağazalarında bekliyor.

Su altında adrenalin dolu dakikalar
Intersport mağazalarında satışa sunulan GoPro Hero3+ Black Edition, özel kılıfı ile su altında yüksek kalite çekim özelliğiyle kusursuz görüntüleme sağlıyor. Su altı güzelliklerini kaydetmenize olanak sağlayan GoPro Hero3+ Black Edition kamerasıyla saniyede 30 kareye kadar 12MP harika görüntüler elde edebilirsiniz.

Yüzde 20 daha küçük ve daha hafif
Yaşadığınız her anı kayıt altına alabileceğiniz GoPro Hero3+ Black Edition, hem video ve hem fotoğraf çekme özelliği ile yaşanılan anları yakalamanızda en önemli yardımcınız oluyor. Sadece 74 gram ağırlığı olan GoPro Hero3+ Black Edition, taşıma kabı ile 134 gram oluyor. Önceki GoPro’lara göre yüzde 20 daha küçük ve hafif olan Hero3+ Black Edition sporseverlere her ortamda daha kolay taşıma ve yerleştirme kolaylığı sunuyor.

GoPro Hero3+ Black Edition’ı İstanbul Kanyon ve Meydan Intersport mağazalarında bulabilirsiniz. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri