Agora Alışveriş Merkezi’nde aşk vardı

18 Şubat 2013 Pazartesi

Sevgililer Günü’nün tatlı telaşı Agora Alışveriş Merkezi’nde de yansıdı. Yüzde 70’e varan sezon indirimleri ve fırsatlarıyla mağazalardan onlarca hediye seçeneği ile Agora Alışveriş Merkezi 14 Şubat’ta dopdoluydu

agora-alisveris-merkezinde-ask-vardi

Agora Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü’nün kutlandığı Şubat ayında ziyaretçileri için etkileyici bir süsleme ve birbirinden güzel etkinliklerle keyifli anlar yaşattı. 14 Şubat Sevgililer Günü saat 17.00’de Kemal Özenç Dans Okulu’nun dans gösterileri ile başlayan etkinlikler, 4 kişiden oluşan, Kübalı “Okyanus Aşkına” grubunun romantik konseri ile sürerek, çiftlere keyifli anlar yaşattı.

Canlı performanslar Agora’da hem gözlere hem de kalplere hitap etti. Latin-Cuba dans gösterileri 17.00’de başlayarak konser bitimine kadar devam etti. Robinson Perez Fernandez, Ibis Maria Guarnaluse, Sonidocubano Palmundo’dan oluşan “Okyanus Aşkına” Agora’da ikinci kez sahne alan grup yine sempatik tavırlarıyla hayranlık kazandı.

Grubun kurucusu olan Robinson Fernandez aynı zamanda Küba’da yer aldığı “Ases Del Caribe” adlı grubuyla, Küba’nın Grammy ödülleri olarak kabul edilen “Cuba Disco 98’e” katılarak, Buena Vista Social Club’da Küba’nın dünyaca tanınan sanatçılarıyla aynı sahneyi paylaştı.

2013 Kent Mobilyaları sergisi sürüyor
İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Bölümü öğrencileri 2013 Kent Mobilyaları sergisi devam ediyor. Sergilendiği her dönem ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği tasarımlar, 21 Şubat Perşembe gününe kadar Agora Alışveriş Merkezi’nde İzmirlilerle buluşacak. İzmir Kıyı Şeridi Tasarımı Projesi düşünülerek yürütülen bu çalışmalar şık, sade ve kullanım esnekliği düşünülerek tasarlandı.

Agora Sohbetleri devam ediyor
İlgiyle takip edilen Agora Sohbetleri devam ediyor. Agora Sohbetleri’nin Şubat ayı son hafta konuğu yerel ve ulusal birçok kanalda program yapmış olan psikolog Kutay Ürkmen olacak. Ürkmen, ‘Gülümsemenin Büyüsü’ konulu sohbette hayattaki en büyük zenginliğin kişilerin yüzündeki minik tebessüm olduğunu ziyaretçilere bir kez daha hatırlatacak.
     
Psikolog, ‘Gülümsemenin Büyüsü’ konulu sohbette gülümsemenin yalnızca uyum sağlamak adına yapılan bir refleks olmadığını, aslında birçok mutsuzluğun üstesinden gelebileceğini ziyaretçi sorularını yanıtlayarak verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri