Agora AVM Karma Sanat Sergisi’ne ev sahipliği yaptı

15 Şubat 2017 Çarşamba

Sanata ve emeğe her daim önem veren ve destekleyen Agora Alışveriş Merkezi; Özel Neva Okulu öğrencilerinin dönem boyunca yaptığı çalışmaları 11-12 Şubat günlerinde Agora Alışveriş Merkezi’nde sergiledi

agora-avm-karma-sanat-sergisine-ev-sahipligi-yapti

Her hafta sonu gerçekleştirdiği birbirinden ilgi çekici etkinliklerle Sakaryalıların ilk tercihi olan Agora Alışveriş Merkezi; çocuklara, öğrencilere, öğretmenlere ve tüm ziyaretçilerine tek tek ne kadar değer verdiğini düzenlediği etkinliklerle göstermeye devam ediyor.

 

Öğrencilerin hazırladıkları çalışmalar sergilendi

Agora Alışveriş Merkezi, Özel Neva Okulu öğrencilerinin dönem boyunca yaptığı birbirinden değerli çalışmalarına-1. Kat etkinlik alanında yer verdi. Çivi ve tel objelerin maharetli ellerde şekillendiği filografi sanatı bu kez Özel Neva Okulu öğrencilerinin ellerinde sanata dönüştü ve bu eserler Agora Alışveriş Merkezi’nde sergilendi. Belli örgü teknikleri kullanılarak hat yazıları, simetrik desenler, çiçek desenlerinin panolar haline getirilerek sergilendiği filografi, kaligrafi, çini çalışmaları Agora Alışveriş Merkezi’nde yoğun ilgi ile karşılandı. Gerçekleştirdiği etkinliklerle içinde yaşanılan toplumun yaşam kalitesine her geçen gün biraz daha fazla değer katmayı amaçlayarak hareket eden Agora Alışveriş Merkezi, Özel Neva Okulu’nun öğrencilerinin hazırladığı birbirinden özel ve değerli çalışmaları iki gün boyunca sergiledi.

 

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, büyük bir emek sonucu ortaya çıkmış birbirinden güzel eserlerin yer aldığı Karma Sanat Sergisine Agora Alışveriş Merkezi’nde yer vermekten mutluluk duyduklarını iletti.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri