Agora AVM, karnaval tadında bir tatil yaşattı

11 Şubat 2013 Pazartesi

Agora AVM, hazırladığı özel etkinlikler ile çocuklara renkli ve eğlenceli bir dünya sundu

agora-avm-karnaval-tadinda-bir-tatil-yasatti

Agora Alışveriş Merkezi’ne giden çocuklar, yarıyıl etkinlikleri kapsamında tatil boyunca her gün 13.00-18.00 saatleri arasında yaratıcılıklarını çeşitli aktiviteler ile geliştirdi. Teknoloji ilerledikçe unutulmaya başlayan geleneksel sokak oyunları Agora’da hayat buldu.

Agora, tatilin ilk haftası geleneksel oyunlar temalı ’Haydi Çocuklar Oyuna’ aktiviteleri ile 90’ların çocukluğunu yaşatırken, ikinci hafta eğlenceli ve eğitici atölyeleri ile çocuklara keyifli anlar yaşattı. Hafta içi hergün 13.00-18.00 arasında seksek, körebe, bilye, ip atlama, bezirganbaşı, istop, dönmece, sıçratan top, tribom, halka atma ve hulolop oyunlarıyla minikler eğlenceye doydu. Arkadaşlık bağlarının kuvvetlendiği, paylaşımın en çok hissedildiği geleneksel oyunlar profesyonel bir ekiple miniklerle buluştu.

Eğlenceli atölyeler Agora’da
Tatilin ikinci haftasından itibaren hafta içi her gün 13.00–18.00 arasında sihirbazla mucizeler atölyesi, kendi t-shirtünü kendin tasarla atölyesi, neşeli kurabiyeler atölyesi ve taş devri atölyesi ile miniklere keyifli vakit geçirtirirken yaratıcılıklarını ortaya çıkarttı.

Yetenek Sizsiniz’deki performansıyla dikkati çeken illüzyonist Ahmet Küçükdoğan ile mucizeler atölyesinde minikler hem ilginç gösterilere tanık oldu hem de ufak birkaç sihir numarası öğrenip keyifli dakikalar geçirdi.

Profesyonel bir ekiple gerçekleşen diğer atölyelerde de çocuklar hem eğlenip hem öğrendi. Kendi t-shirtlerini tasarlama imkânı bulup neşeli kurabiyeler yaparak, boyamaya uygun orijinal taşları diledikleri gibi renklendirdi.

Tatil boyunca bu aktivitelerin yanında hafta içi her gün yüz boyama ve sosis balon evi Agora AVM ziyartçilerine hizmet verdi.

Agora eğlence merkezinden karne hediyesi
Agora Alışveriş Merkezi, bünyesinde bulundurduğu eğlence merkezi ve sineması ile tüm tatil boyunca minikleri ağırladı. 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren Agora eğlence merkezi, oyuncaklarla miniklere hizmet verirken, Efsane Beşli filmi ise tüm tatil boyunca Agora sinemalarında minik ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile izlendi.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, “En değerli varlıklarımız olan minik ziyaretçilerimize bu tatilde de eğlenceli, farklı atölye çalışmaları ve oyunları ile renkli ve eğlenceli bir dünya sunduk” diyerek, yeni dönemde öğrencilerin derslerinde başarılar diledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri