Agora AVM’de Anneler Günü fırsatları

05 Mayıs 2014 Pazartesi

Agora Alışveriş Merkezi, Anneler Günü öncesinde yüzde 60’a varan sezon indirimleri, cazip seçeneklerle ufak ya da büyük birçok hediye seçeneğiyle ziyaretçilerini bekliyor

agora-avmde-anneler-gunu-firsatlari

Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri için özel ayrıcalıklar sunan Agora Card, yeni sezonda indirim kampanyalar, hediye çekilişleri ve çok özel fırsatlar sunuyor. Anneler Günü yaklaşırken Agora Alışveriş Merkezi’nde yapılacak alışverişleri keyfe dönüştürecek fırsatlar ziyaretçileri bekliyor. Agora Card sahibi ziyaretçiler 5-11 Mayıs günlerinde yapılan günlük toplam 250 TL ve üzeri alışverişlerde hediye veya hediye çekleri kazanıyor. Agora Card sahibi olabilmek için Agora danışma noktasına başvurulabilir, çekiliş ve kampanyalar için ayrıntılı bilgi Agora danışma noktasından edinilebilir.

Filiz Özkol Agora’da
Ünlü astroloji uzmanı Filiz Özkol, 9 Mayıs Cuma günü özel bir organizasyon ile sevenleriyle buluşuyor. 9 Mayıs Cuma günü Agora Card sahipleri kadınlar tek seferde 150 liralık alışverişlerde Filiz Özkol ile tanışma ve birebir astroloji sohbeti etme şansı yakalıyor.

Bu özel fırsatı yakalamak için danışma noktasından Agora Card edinmek ve tek seferde yapılacak 150 TL tutarındaki fatura ile başvurmak yeterli. 12.00-18.00 saatleri arası gerçekleşecek kampanya kayıtları için yine danışma noktasından detaylı bilgi edinilebilir.

Agora Facebook sayfasını beğenenler fırsatları takip ediyor
Agora Alışveriş Merkezi Facebook sayfasından tüm özel etkinler takip edilebilir, Agora mağazalarında gerçekleşecek indirim ve kampanyalardan haberdar olunabilir ve duyurumu yapılan yarışmalara katılıp hediyeler kazanılabilir. 8 Mayıs Perşembe gününe kadar Agora Facebook sayfasından duyurulan Anneler Günü yarışmasına katılanlar arasından seçilecek 3 kişi Agora Kitchenette’de annesi ile beraber kahvaltı yapacak.

Annelere Agora’da keyifli bir gün
Anneler Günü’nde ziyaretçiler anneleriyle kahvaltı yapabilir, Agora’nın keyifli bahçelerinde güne başlayabilir. Mayıs ayında vizyona girecek filmler için Agora sinemalarında yer ayırtıp yaz yaklaşırken renkli vitrinlere bakabilir ve yorgunluğunu bir kahve ile atabilir.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, anneleri gülümsetmenin en güzel hediye olduğunu belirterek, tüm annelerin, Anneler Günü’nü kutladı, unutulmaz ve keyifli bir gün geçirmeleri için herkesi Agora’ya davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri