Agora AVM’de hayatı güzelleştirmenin püf noktaları

14 Ocak 2013 Pazartesi

Her hafta konusunda uzman bir konuğu ağırlayan Agora Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu kişisel gelişim uzmanı Serdar Ceylan oldu. 11 Ocak Cuma günü Agora Alışveriş Merkezi’nde saat 16.00’da ücretsiz olarak gerçekleşen sohbette Ceylan, “İstemenin Sırrı” konulu sohbetiyle İzmirlilerle buluştu

agora-avmde-hayati-guzellestirmenin-puf-noktalari

Kişisel Gelişim Uzmanı Serdar Ceylan, Agora AVM ziyeretçilerine hayatta isteklerin olması için neler yapılması, nasıl davranılması gerektiğini öğrenmek ve uygulamanın nasıl olacağını, isteklerin hayatın içine çekebilmek için yapılması gerekenlerin neler olduğunu, engellerin nasıl aşılacağını anlattı. Yoğun ilgi gören Ceylan, dinleyicilerden gelen merak edilen soruları özenle yanıtladı.

Hayatta hiçbir şey tesadüf değildir
Kişisel gelişim uzmanı Serdar Ceylan, Agora AVM ziyaretçilerine hayatta tesadüf diye bir kavramın olmadığını, tüm yaşam boyunca karşılaşılan iyi veya kötü durumların olması gerektiği için olduğunu bir çok örnek vererek anlattı.

Çekim yasası
Bir kişinin gün içerisinde 63 bin adet düşünce ürettiğini söyleyen Serdar Ceylan, bu düşüncelerin 57 bin tanesinin olumsuz olarak düşünüldüğünün altını çizdi. Ziyaretçilere her zaman olumlu düşünmek gerektiğini ve olumsuz düşünceleri sünger gibi çekmektense olumlama yaparak hayatı daha güzel ve daha iyi yaşamaktan bahsetti.

İnanarak istemek
Kişisel gelişim uzmanı Serdar Ceylan, inanarak istenilen her şeyin gerçekleşeceğini vurgularken; istemenin sadece kişiye özel olduğunu belirtti. Hayatta herşeyi inanarak isteyebileceğimizi ve isteklerimizi betimlememiz gerektiğini de ifade etti.

Agora Sohbetleri’nin Ocak ayı konukları ise şöyle: 18 Ocak Cuma günü saat 16.00’da psikolog Gülgün Sharafat ‘Stresle Baş Etme Teknikleri’ ile ziyaretçileri aydınlatacak. 25 Ocak Cuma günü saat 16.00’da ise Eğitim Koçu Nedret Keskin ‘Muhteşem Senle Tanıştın mı?’ konu başlığı ile ziyaretçilerine kendilerini tanıma fırsatı sunacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri