Agora AVM’den 10’uncu yıla özel etkinlikler

19 Mart 2013 Salı

10’uncu yıl dönümünü büyüleyici etkinliklerle kutlayan Agora, ziyaretçilerden tam not aldı

agora-avmden-10uncu-yila-ozel-etkinlikler

Agora Alışveriş Merkezi, 10. kuruluş yıldönümünü, 14-17 Mart günlerinde birbirinden keyifli ve büyüleyici etkinliklerle kutladı. 10 yıl boyunca İzmir’in en iyi alışveriş merkezi olmanın haklı gururunu yaşayan Agora; eğlence, sinema, kültür alanlarında yapmış olduğu etkinlikler ve 174 ulusal ve uluslararası seçkin markasıyla başarıyla yoluna devam ediyor. 10. yılında Agora Card ile yeni projelerin ışığını yakan Agora AVM, Agora Card sahibi  ziyaretçilerine eşsiz bir hediye kazanma şansı sunuyor. 14 Mart-16 Haziran günleri arasında Agora’ya gelen ziyaretçiler; Agora Cardları ile, tek seferde yapacakları her 75TL’lik alışverişe bir kupon kazanma hakkına sahip olacaklar.

14 Mart Perşembe günü dans gösterisiyle başlayan etkinliklere, piyano ve keman dinletisiyle devam ederek ‘Latin Beşlisi’nin’ muhteşem konseri ile gecenin geç saatlerine kadar devam etti. 16 Mart Cumartesi günü Moğol Sirk Topluluğu muhteşem gösterileriyle İzmirlilerin beğenisini kazandı. 14 metre yukarıda gerçekleşen ip akrobasisini ziyaretçiler soluksuz izledi. Nefes kesen illüzyon şovu ile devam eden gösteri, çocuklara keyifli dakikalar yaşattı. Sunday Ağabey’in sunumu ile gerçekleşen showların en büyülecisi ise dev piton yılanı oldu. “Yetenek Sizsiniz” programının ünlü finalisti İlker Atak, Michael Jackson dans şovuyla İzmirlilerden tam puan aldı. Yine aynı yarışma da finale kalan Akıllı köpek Tarçın yaptığı mükemmel gösterilerle çocukların ilgisini çekti.

17 Mart Pazar günü ise Agora AVM, kemanıyla dünyanın farklı kültürlerini, muzik türlerini modern ve enerjik bir yorumla buluşturan Canan Anderson’ı konuk etti. Anderson, muhteşem bir keman konseriyle İzmirlilerin kulaklarının pasını sildi. Güncel remix parçalar üzerine kemanı ile canlı performans sergileyen ünlü sanatçı, tüm ziyaretçilerden tam not aldı. Oldukça ilgi gören konserde, Kemal Özenç Dans akademisinin dansçıları birbirinden etkileyici dans şovları ile konseri renklendirdi.

Etkinlikler boyunca devam eden pandomim, tahtabacak, 10. yıl pastası ve eğlenceli toplardan oluşan Sokak Sanatları Atölyesinin başarılı oyuncuları, interaktif gösterileriyle AVM’nin içerisinde gezerek, ziyaretçilerle fotoğraf çektirdiler. 2,5 metrelik dev kangurular ise, Türkiye’de ilk kez Agora Avm’de ziyaretçilerle buluştu. Bu rengarenk ve eğlenceli karakterler ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.

16 ve 17 Mart günlerinde hazırlanan etkinliklerin yanı sıra ziyaretçiler, mağazaların 10. yıla özel yapmış olduğu indirim ve sürprizlerden yararlanma fırsatı da buldular.

Agora AVM Genel Müdürü Hasan Noyan, 10.yılını kutlayan Agora’nın muhteşem etkinliklerine İzmirlilerin göstermiş olduğu yoğun ilgiye teşekkür ettiğini belirterek, 16 Haziran’a kadar devam edecek olan Mercedes C180 çekilişi ile ilklerin adresi olmaya devam edeceklerini söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri