Agora Card ile Fun Beach sürprizleri

03 Temmuz 2014 Perşembe

Agora Card ile 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Çeşme’nin en popüler plajlarından Fun Beach Club’ta birbirinden eğlenceli hediyeler kazanma şansı yakalıyor

agora-card-ile-fun-beach-surprizleri

Agora Alışveriş Merkezi yaz ayı boyunca düzenlediği ve yoğun ilgi gören rüzgar sörfü kampanyasına bir yenisini ekleyerek,  4 Temmuz–31 Ağustos tarihleri arası Agora Card ile günlük toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere, Çeşme’nin en popüler ve en iyi beach noktalarından biri olan Fun Beach Club’ta tek kişilik giriş, bir soğuk içecek, günlük toplam 300 TL ve üzeri alışverişlere çift kişilik beach club girişi, 1‘er soğuk içecek ve bir saatlik çift kişilik kano gezintisi hediye edecek. Ayrıca kampanyaya katılan ziyaretçilere Fun Beach bünyesinde yer alan tüm su sporlarından yüzde 30 tüm yiyecek & içecek hizmeti üzerinden de yüzde 10 indirim uygulanacak.

2008 yılından bu yana Çeşme”nin Altınkum bölgesinde yer alan, altın renkli kumu ve berrak tertemiz denizi ile Çeşme’nin parlayan yıldızı Fun Beach 30 bin metrekare alan içerisinde 2 bin 200 kapasitede 2 restoran, 4 bar, ve şirin butik oteli ile hizmet veriyor. Fun Beach bir beach club’tan daha fazlasını sunarak gün batımı partileri, konserler ve çeşitli etkinliklerle Çeşme gecelerine damgasını vuruyor.
Her sene yeniliklerle su sporları kanadını genişleterek en yeni ve gözde su sporlarını ekleyen Fun Beach bu senede parasailing, wakesurf, flyboard, jetski, katamaran, banana, ringo, paddle board, fly fish ve birbirinden keyifli su sporları ile tecrübeli ekibi ile hizmet veriyor.
4 Temmuz–31 Ağustos tarihleri arası Agora Card ile günlük toplam 200 TL ve üzeri alışveriş yaparak, Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasına başvuran ziyaretçiler, yazın tadını Çeşme Fun Beach’te çıkartma fırsatını yakalayacaklar.

Bu yaz Agora Card ile çok daha eğlenceli çok daha keyifli. 6 Haziran tarihinde başlayan ve 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek sörf kampanyası da bu yaz Agora Alışveriş Merkezi’nde sizleri bekliyor. Agora Card ile günlük toplam 350 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimizi Alaçatı da yer alan ve Türkiye’nin en tanınmış sörf spotlarından biri olan Club Mistral Surf Merkezi’nde çift kişilik, tüm ekipmanlar dahil 2 saat surf eğitimi hediye edecek. Eğitime devam etmek isteyen ziyaretçilere ise Club Mistral Surf Merkezi’nden ayrıca yüzde 20 indirim uygulanacak.
Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, adrenalin ve eğlenceyi birlikte sürdürmek isteyen 7’den 70’e herkesi yaz ayı boyunca alışveriş keyfine keyif katacak Agora Card ayrıcalıklar dünyasına davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri