Agora ‘Düşünce Gücü’nü konuşacak

28 Ocak 2015 Çarşamba

Her hafta birbirinden farklı konu ve konukları ağırlayan Agora Sohbetleri’nin 30 Ocak Cuma günü konuğu Psikolojik Danışman ve Kişisel Dönüşüm Uzmanı Tutku Çetiner olacak. Saat 16.00’da gerçekleşecek olan söyleşide Tutku Çetiner, “Düşünce Gücü” konusu ile Agora Sohbetleri takipçileri ile buluşacak

agora-dusunce-gucunu-konusacak

Psikolojik Danışman ve Kişisel Dönüşüm Uzmanı Tutku Çetiner, 30 Ocak Cuma günü gerçekleşecek olan söyleşisinde izleyicilerle düşünce gücümüz ile birçok şeyi gerçekleştirebileceğini gerçek yaşamdan örnekler ve tavsiyelerle izleyicilere aktaracak. Affedebilme yeteneği, pozitif düşünebilme, anı yaşama, kendi ile barışık olma, idealist, cesur olabilme ve anı yaşayabilme gibi pozitif düşünce gücünü etkileyen faktörler hakkında da katılımcıları bilgilendirecek.

1982 İzmir doğumlu olan Tutku Çetiner,  Celal Bayar Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdi ve insan psikolojisine olan merakı ve yeteneği neticesinde psikoloji alanında yüksek lisans yapmaya karar verdi. Şu anda kendi reklam ve dijital baskı merkezinin yanı sıra köklü psikolojik danışmanlık merkezi olan Psikoakademi bünyesinde kişisel dönüşüm uzmanı olarak psikolojik danışmanlık hizmetleri de veriyor.

“Hiçbir şey tesadüf değildir, hayatta tesadüfe tesadüf dahi edilmemiştir” diyecek olan Çetiner, düşünce gücü ile ilgili izleyicilerin yönelteceği sorulara da cevap verecek.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin kaliteli ve keyifli vakit geçirmelerine önem verdiğini belirterek, kişisel gelişimi destekleyen organizasyonlara devam edeceklerinin altını çizdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri