Agora, herkese kazandırıyor

15 Haziran 2015 Pazartesi

İzmir de ilk kez Agora Alışveriş Merkezi tarafından yapılan ve yoğun ilgi gören “Alışveriş Aşkı Hediyelere Dönüşüyor” kampanyası, tüm hızıyla devam ediyor

agora-herkese-kazandiriyor

13 Mart günü başlayan kampanya, AVM ziyaretçilerine hem keyifli hem de kazançlı alışveriş sunuyor. Agora Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler, mağazalardan yapılan alışverişin faturasını danışma noktasından işleterek puanlarını biriktirebiliyor ve birbirinden güzel hediyelerin sahibi oluyor.

Mağazalardan alışveriş yapıp puan toplayan Agora Card sahipleri; seçecekleri hediyeyi kendi ihtiyaçlarına ve zevklerine göre belirleyebiliyor. Agora Alışveriş Merkezi’nin fırsatlarla dolu keyifli ve eğlenceli dünyasında oluşturulan Agora Card Hediye Kataloğu ile her alışveriş fırsata dönüşüyor.

55 ekran UHD TV’den gardırop tipi buzdolabına, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine, İPhone 6’ dan PS4’e, elektrik süpürgesinden tablete, cep telefonundan kahve makinesine, mikrodalga fırından profesyonel fotoğraf makinesine, seramik kaplama tencere setinden, sinema biletine, kadar birçok seçkin ve kaliteli hediyenin bulunduğu kampanyada Agora Card’lı herkes hediye sahibi olmaya hak kazanabiliyor.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Hasan Noyan, Agora Card sahibi ziyaretçilerine, birbirinden farklı ve renkli kampanyalarla araba, tatil seyahati ve birçok hediye kazandırdıklarını belirterek, tüm İzmirlileri bu özel kampanyadan yararlanmaları için yenilik ve ilklerin tek adresi olan Agora Alışveriş Merkezine davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri