Agora kadınlara özel etkinlikler düzenliyor

31 Ekim 2014 Cuma

Seçkin markaları ve kaliteli restoranlarıyla İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi; ziyaretçilerine avantajlar sunmaya devam ediyor

agora-kadinlara-ozel-etkinlikler-duzenliyor

Agora Alışveriş Merkezi Kasım günü itibariyle bayan ziyaretçilerini çok daha ayrıcalıklı ve özel hissettirmek amacı ile yine bir ilke imza atarak Agora Kadınlar Kulübü’nü hayata geçiriyor. Moda, güzellik, sağlık, yemek, astroloji gibi yaşama ve kadına dair her şey Agora Kadınlar Kulübü üyelerine özel etkinliklerle Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak.

Üyelerini ayrıcalıklı hissettirecek, birbirinden özel konu ve konukların yer aldığı Agora Kadınlar Kulübü Kasım ayında dopdolu programıyla başlıyor. Agora Kadınlar Kulübü’nün etkinlikleri sırasıyla şöyle;
• 6 Kasım Perşembe günü saat 17.00-18.00 arası Uzman Psikolojik Danışman Ferhan Bıçakçılar ile “Yeni Yüzyılın Değerlerinde Kadın ve Erkek İlişkileri” konusu ile olacak.
• 11 Kasım Salı günü saat 15.00-17.00 saatleri arasında Medical Park Hastanesi’nden Diyetisyen Fatma Baysal Agora Kadınlar Kulübü üyelerine 15’er dakikalık seanslarla “Kişiye Özel Birebir Beslenme ve Diyet Danışmanlığı” hizmeti sunacak.
• 12 Kasım Çarşamba günü saat 16.00-18.00 arası Devlet Sanatçısı- Han Tiyatrosu Kurucusu ve Eğitmeni Rüçhan Gürel üyelerimize “Diksiyon Eğitimi” vererek konuşma sanatının püf noktalarını paylaşacak.
• 19 Kasım Çarşamba günü saat 16.00-18.00 arası Yves Rocher Cilt Bakım Uzmanı Evrim Küsmüş Agora Kadınlar Kulübü üyelerine “Birebir Cilt Tipi Analizi” yapacak ve “Cilt Tiplerine Uygun Bakım Teknikleri Danışmanlığı”  verecek.
• 25 Kasım Salı günü 17.00-18.30 saatleri arasında Han Tiyatrosu Kurucusu ve Eğitmeni Emel Bala Gürel ile bayan ziyaretçilerimize özel “Yaratıcı Drama Eğitimi” verecek.
• 28 Kasım Cuma günü saat 16.00-17.00 arası İsmer Aile Danışma Merkezi ile olacaktır. Psikolog & Aile Danışmanı Pınar Ersöz Tezer ve Psikolog Gizem Hünerli  “Farklı Rollerle Kadın” konusu ile Agora Kadınlar Kulübü üyeleriyle buluşacak.

Kulübe üye olan her kadın ayrıcalıklı olacak
Kasım ayı itibariyle Agora Alışveriş Merkezi’nin kadın ziyaretçileri kadın olmanın ayrıcalığını yaşayacak. Kadın ziyaretçilerin Agora Kadınlar Kulübü’ne üye olarak onlara özel etkinliklerden yararlanabilmeleri için ise Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasına başvuru yapması veya www.agoraizmir.com adresindeki Agora Kadınlar Kulübü sekmesinden üyelik formunu doldurması gerekiyor. Agora Kadınlar Kulübü üyesi kadın ziyaretçiler üye oldukları andan itibaren kendilerine özel modadan sağlığa, güzellikten spora, astrolojiden yemeğe dair birçok konuda ayrıcalık yaşayacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, kadın ziyaretçilerin Agora Alışveriş Merkezi’nde kendilerini daha ayrıcalıklı ve özel hissetmeleri açısından “Agora Kadınlar Kulübü’nü” hayata geçirdiklerini belirterek, onların Agora’da daha keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak etkinlikler sunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri