Agora sanatı keşfettiriyor

12 Haziran 2014 Perşembe

Şehirde çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirebilecekleri, ziyaretçiler alışveriş yaparken, çocukların el becerilerini geliştireceği, eğlenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağı “Agora Yaz Okulu”, 16 Haziran -25 Temmuz günleri arasında hafta içi her gün 13.00-18.00 saatleri arasında birbirinden keyifli atölye çalışmaları ile başlıyor

agora-sanati-kesfettiriyor

2003 yılından itibaren seçkin markaları ve gurme restoranları ile İzmirlilerin en gözde mekânı haline gelen Agora Alışveriş Merkezi,  tatil keyfini Agora’da yaşayacak olan çocuklara, her sene geleneksel olarak düzenlediği “Agora Yaz Okulu” ile hem eğlendirici hem de öğretici aktivitelerle güzel bir yaz tatili geçirmelerine imkan sağlayacak.

“Agora Yaz Okulu”, 16 Haziran 25 Temmuz günleri arasında hafta içi her gün saat 13.00-18.00 arasında A Blok aktivite alanında gerçekleşecek. İçimdeki Ressam, Dansa Var mısın? Origami, Yaratıcı Drama, Palyaçoyla Eğleniyoruz, İngilizce Öğreniyorum, Puzzle Çalışması ve Hamur Oyunları aktiviteleriyle çocuklar keyifli vakit geçirebilecek.

Uzun eğitim-öğretim yılı yorgunluğunun ardından Agora’nın çocuklar ve ailelere hediyesi olan “Agora Yaz Okulu”, miniklerin bilgilerini eğlenerek geliştirmeye ve sanat alanındaki yeteneklerini ortaya çıkarmaya yönelik olarak planlandı. 6 hafta sürecek eğitici ve eğlenceli atölyelerden tüm çocuklar “Agora Yaz Okulu” projesinden ücretsiz olarak faydalanabilecek.

‘Agora Yaz Okulu’nda eğitim atölyeleri, alanında uzman tecrübeli eğitim kadrosu ile sektörün öncülerinden Bilgince Butik Dershanesi ve Eğitim Merkezi işbirliğinde gerçekleşecek.

Agora Card ile ‘Yaz Okulu’na tüm çocuklar davetli
‘Agora Yaz Okulu’na katılmak için Agora Card sahibi olmak yeterli. Ziyaretçiler, Agora Card’larını danışma noktasından ücretsiz olarak temin ettikten sonra “Agora Yaz Okulu” görevlilerine göstererek etkinlikten faydalanabilecek.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, okulların tatile girmesiyle beraber tüm ailelerin ve çocukların Agora’da hem eğlence hem de eğitim aktiviteleriyle muhteşem bir yaz tatili geçirebileceklerini belirterek tüm çocukları keyifli bir yaz geçirmeleri için Agora’ya davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri