Agora ‘Sevgi’ yağmuruna tutulacak

02 Şubat 2015 Pazartesi

Agora Alışveriş Merkezi, özel günleri daha anlamlı hale getirmek için ziyaretçilerine çeşitli sürprizler sunuyor

agora-sevgi-yagmuruna-tutulacak

Ziyaretçilerinin yüzünü güldürecek kampanyalarını sürdürmeye devam eden Agora Alışveriş Merkezi, sevgililer gününe özel kampanya ve etkinlikleri ile müşterilerine Agora ayrıcalığını yaşatacak. 2-11 Şubat günleri arasında tekstil grubundan en çok alışveriş yapan Agora Card sahipleri birbirinden romantik ve keyifli hediyeleri sevgilileri ile paylaşacak. Sevgililer günü kampanyası kapsamında en çok alışveriş yapan 1 kişi, Agora Gülaylar Altın”lar mağazasından 0.16 karatlık tek taş pırlanta yüzük kazanma şansını yakalayacak. Yine en çok alışveriş yapan 2’nci 3’üncü ve 4’üncü kişilere de gerçekleştirerek sevdikleriyle beraber helikopter ile muhteşem İzmir körfez turuna davet edilecek. Birbirinden güzel sürpriz hediyeler ile sevgililer gününe renk katan Agora Alışveriş Merkezi sevgililer günü kampanyasında Kaya Thermal Otel’den 5 şanslı çifte de romantik akşam yemeği kazanma şansını veriyor.

Romantik dakikalar yaşanacak
Çiftlere unutulmaz bir sevgililer günü yaşatabilmek için sürpriz hediyelerin yanı sıra, 14 Şubat günü sevgililere özel etkinlikleri ile Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatacak. 14 Şubat saat 18.00-20.00 arası romantik aşk şarkıları ile “Pure” Agora’da kulakların pasını silecek. 19.00 ve 20.00 arasında da romantik şarkılar eşliğinde Kemal Özenç dans akademisi showlarını gerçekleştirecek.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, sevgililer gününü hafızalardan silinmeyecek deneyimlerle unutulmaz kılmak için, 2-11 Şubat günleri arasında tekstil grubundan en çok alışveriş yapan Agora Card sahiplerinden 1 kişiyi tek taş pırlata yüzük, 3 çiftin İzmir semalarında helikopter turu  ve 5 çiftin ise Kaya Termal otelde romantik bir akşam yemeği kazanacağının müjdesini verdi. Noyan, sevgililer gününe özel verecekleri bu anlamlı hediyeleri yakalama fırsatına sahip olmak için, tüm İzmirlileri önce Agora Card’lı olmak için Agora Alışveriş merkezine davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri