Agora Sohbetleri devam ediyor

02 Mart 2015 Pazartesi

Agora Sohbetleri’nin geçtiğimiz haftaki konuğu NLP Uzmanı İkbal Kaya oldu

agora-sohbetleri-devam-ediyor

Her hafta birbirinden farklı konu ve konukları ağırlayan Agora Sohbetleri’nin 27 Şubat konuğu, NLP uzmanı İkbal Kaya oldu.  Saat 16.00’da gerçekleşen söyleşide İkbal Kaya, “Olumlu Düşüncenin Fiziksel Ruhsal Duygusal Şifası ” konusu ile Agora Sohbetleri takipçileriyle buluştu.

Nlp Uzmanı İkbal Kaya, çocukluktan itibaren oluşturulan düşünce kalıplarının yaşamın niteliğini belirlediğini, düşünce kalıplarının önce ailede, daha sonra eğitimde ve toplumda şekil bulacağını, zihinde üretilen düşüncelerin yaşam sürecinde bizi mutlu edebildiği gibi son derece mutsuz da edebileceğini gelen ziyaretçilere anlattı.

Yaşadığımız duygusal bir travma ya da geçirdiğimiz kazalar veya fiziksel bedenimizde aniden çıkan bir rahatsızlık, düşüncelerimizin, duygularımızın veya inançlarımızın değişmesi ya da düzeltilmesi gerektiğini gösteren mesajlar diyen İkbal Kaya, kendimizin olumlu-olumsuz yanlarını görüp bunları olduğu gibi kabul edersek olayların gelişmesindeki etkimizin de farkına varırsak, hastalığa davetiye çıkaran düşünce kalıplarımızı fark etmiş oluruz. Bu farkındalık da mevcut sorunlarımızın büyük bir kısmını çözümlemeye başladığımızı göstereceğini anlattı.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Nlp uzmanı İkbal Kaya’nın gerçekleştirdiği meditasyon seansına katılarak,  her Cuma saat 16:00 da gerçekleşen Agora Sohbetlerinin ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile takip edildiğini, aile içi iletişim, sağlıklı yaşam, fiziksel ve ruhsal gelişim gibi hayata dair birçok konu ve konuğu Agora Sohbetleri ziyaretçileriyle buluşturmaya devam edeceğini belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri