Agora sohbetleri Ekim ayında da devam ediyor

01 Ekim 2014 Çarşamba

Her hafta Cuma günü alanında uzman konukları ağırlayan Agora Sohbetleri, Ekim ayında yepyeni konu ve konuklarla ziyaretçilerle buluşacak

agora-sohbetleri-ekim-ayinda-da-devam-ediyor

Ekim ayının ilk sohbet konuğu Double Tree by Hilton Otelin Executive Chefi Olcay Kaygusuz olacak. ‘Bayram Sofraları’ konusu ile Agora Sohbetleri takipçileriyle buluşacak olan Kaygusuz, bayrama özel hazırlamış olduğu tarifleri izleyicilerle paylaşacak.

Olcay Kaygusuz 3 Ekim Cuma saat 16.00’da A Blok aktivite alanında gerçekleştireceği etkinlikte, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine bayram sofralarında yapabilecekleri birbirinden lezzetli tariflerin yanında sağlıklı nasıl beslenilir, yemek pişirirken hangi periyotlardan geçilir, yemek yapmanın ince detayları nelerdir,  konularını ele alacak. Kaygusuz, yapmış olduğu birbirinden leziz cookieleri de Agora Sohbetleri izleyicilerine tattıracak.

Tadına doyulmaz lezzetlerinin yaratıcısı  Kaygusuz, 1996 yılında cafelerde mesleği tanımaya daha sonra bu mesleğin gelecek vaat ettiğine inanarak 1998 yılında mesleğini kurumsal bir otel zincirinde soğuk şef olarak devam etti. 2001’de mutfak sous cheff olarak terfi aldığını, görevde olan executive chef ayrıldığından dolayı 2003’te mutfak executive cheff olarak uygun görüldüğünü, sürekli yazılı ve görsel basın aracılığı ile mesleğini üst düzeye taşıyabilme çabası içinde olduğunu ve mümkün olduğu kadar uluslararası yarışmalar da ödüller alıp gün geçtikçe 20 otelin a la carte ve banket koordinatörlüğü yaptı. 2003’ten beri profosyonel olarak executive chef olarak görevini sürdürüyor.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Ekim ayında birbirinden keyifli konu ve konuklarla buluşacak olan Agora Sohbetlerinin ilk konuğunun Double Tree  by Hilton Otel’in Executive Chef  Olcay Kaygusuz olduğunu belirterek, 10 Ekim’de İkbal Kaya “Affetmenin Sihirli Gücü” 17 Ekim’de  Yard.Doç.Dr Savaş Demirpençe  ile  “Çocuk ve Kalp” 24 Ekim’de Genel Sanat Yönetmeni Yiğitcan Engin Şentürk ile “Etkili İletişim ve Beden Dili” ve 31 Ekim’de “İlk Yardım” konusu ile Türk Kızılayı İzmir  Proje ve Eğitim Merkezi Müdürü Çağatay Delen’i konuk edeceklerinin bilgisini paylaştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri