Agora Sohbetleri’nde aşk var

05 Şubat 2014 Çarşamba

Sevgililer Günü yaklaşırken aşkın ayı Şubat’ta Agora Sohbetleri tam gaz devam ediyor. Aşk temalı konuları ve birbirinden keyifli konukları ile Agora Sohbetleri her Cuma saat 16.00’da İzmirlilerle buluşuyor

agora-sohbetlerinde-ask-var

5 oktavlık sesi ile dünyanın sayılı sesleri arasında gösterilen Zahit Harmanlı 7 Şubat Cuma günü aşk şarkılarıyla aşkın psikolojisini irdeleyecek. Esas mesleği psikoterapistlik olan Harmanlı müzikle uğraşmayı bir nevi tedavi olarak tanımlıyor. Saat 16.00’da başlayacak sohbette Zahit Harmanlı hem aşktan söz edecek hem de piyano eşliğinde söyleyeceği aşk şarkıları ile dinleyenlerin ruhunu dinlendirecek.

Lezzet dolu Aşk Kurabiye Atölyesi
Agora ziyaretçilerini Şubat ayının ikinci haftası lezzetli bir sohbet bekliyor. İzmir Mutfak Enstitüsü’nün pasta chef’i Melike Bahçeci ile aşk kurabiyeleri yapım atölyesi 14 Şubat Sevgililer Günü saat 16.00’da Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak. Birbirinden güzel kurabiyeleri sevgi teması ile ziyaretçilerle beraber süsleyecek olan Bahçeci dinleyenlere de lezzetli tüyolar verecek.

Bir Yastıkta Kocamak
Uzman psikolojik danışman Ferhan Bıçakçılar ile “Bir Yastıkta Kocamak” konu başlıklı sohbet Şubat ayının üçüncü haftası Agora ziyaretçileriyle buluşacak. Uzun yıllardır aile ve ilişkiler hakkında birçok kişiye danışmanlık yapan ve 750’nin üstünde seminere imza atan Bıçakçılar uzun ve sağlıklı ilişkiler üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

İlişkide altın kurallar Agora Sohbetleri’nde cevap bulacak
Hepimiz yaşadığımız ilişkilerde kimi zaman sorunlar yaşar, sebeplerini bulamaz ve çıkmazda kalırız. Bu durum hem bizi hem de partnerimizi yorar ve yaşanan ilişkiye gereksiz zarar verir. Başka birinin başına geldiğinde kolaylıkla bulabileceğimiz nedenleri kendi ilişkimizde gözümüz görmez. İşte yaşadığımız ilişkiyi ayakta tutmanın daha da güzel ve vazgeçilmez hale getirmek için altın kuralları, ilişkiye dışarıdan bakacak bir göz olacak psikolog Pınar Ersöz, Şubat ayının son haftası Agora Sohbet”lerinde ziyaretçiler ile paylaşacak.

“Agora’da aşk başkadır”
Agora sohbetleri devam ederken Sevgililer Günü temalı süslemeleri, birbirinden seçkin markaların Sevgililer Günü’ne özel yüzde 70’e varan indirimleri ve dopdolu etkinlikleri ile Agora Alışveriş Merkezi Şubat ayında ziyaretçilerine aşk dolu fırsatlar sunacak. 14 Şubat saat 18.00’de Kübalı Grup “Okyanus Aşkına”nın romantik konseri Agora ziyaretçileri ile buluşacak. 7-13 Şubat günlerinde Agora Card ile en çok alışveriş yapan ziyaretçileri de birbirinden mükemmel hediyeler bekliyor olacak. Rüya gibi bir tatil, unutulmaz helikopter turu veya romantik bir akşam yemeği kazanma fırsatı Agora’da olacak.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, “Agora’da Aşk Başkadır” diyerek,  Şubat ayında gerçekleşecek Agora Sohbetleri’nin aşk temalı olarak hazırlandığını vurguladı. Ayrıca Sevgililer Günü için gerçekleştirilecek birbirinden keyifli etkinliklere ve sürprizlerle dolu kampanyalara tüm İzmirlileri davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri