Agora sohbetlerinde yenilenme konuşuldu

08 Aralık 2014 Pazartesi

NLP Eğitmeni Önder Ergin “Yeni Yılda Yeni Bir Ben Yaratmanın” yöntemlerini Agora AVM’de buluştuğu dinleyicilerle paylaştı

agora-sohbetlerinde-yenilenme-konusuldu

Agora Alışveriş Merkezi’nin 2011 yılından bu yana, her ayın Cuma günü düzenlediği ve 7’den 70’e herkesin takip ettiği Agora Sohbetleri ilgi çeken konularla ve alanında uzman konuklarla ziyaretçileri buluşturmaya devam ediyor. 5 Aralık Cuma günü NLP eğitmeni Önder Ergin “Yeni Yılda Yeni Bir Ben İçin” konulu sohbetiyle Agora Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği Agora Sohbetlerine konuk oldu.

Yeni yıla girerken yeni bir başlangıç yapmak isteyenler 5 Aralık Cuma günü saat 16:00’da Agora Sohbetleri’nde buluştu. NLP eğitmeni Önder Ergin  “Yeni Yılda Yeni Bir Ben” konusu ile 2015 yılına yeni bir başlangıç yapmak isteyenlere, kendi benliklerini manevi olarak yenilemeleri için izlemeleri gereken yöntemleri paylaştı. NLP yöntemlerinden “olumlama” ve “yaratıcı imgeler kurmak üzerine yoğunlaşan Ergin; uyandıktan sonra geçen ilk 5 dakika ve uyumadan önceki son 5 dakika içerisinde kişinin “kendime güveniyorum, kendime inanıyorum”; “kendimi seviyorum ve değer veriyorum” gibi olumlu cümleleri tekrarlayarak yaptıkları olumlamaların 3 ay sonra sonuçlarını görebileceklerini; hayatlarında büyük değişimlerin gerçekleşeceğini belirtti. Kişisel gelişim sürecinin bilinçaltı temizliği ile başladığını belirten NLP Eğitmeni Önder Ergin ; bilinç altımızda biriken öfke, nefret, korku, güvensizlik gibi olumsuz duyguların özdeğer ve özgüven telkinleriyle zamanla temizlenebileceğini sözlerine ekledi.

“Yeni Yılda Yeni Bir Ben İçin” uzman görüşlerini paylaşacak olan Önder Ergin, söyleşinin ardından izleyicilerden gelen soruları da yanıtladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri