Agora virüslere karşı korunuyor

15 Temmuz 2014 Salı

Agora Alışveriş Merkezi, İzmirlilerin buluşma merkezi olarak, yoğun giriş sayılarına sahip olması nedeniyle hijyen ve temizliğe önem vererek, ziyaretçilerine daha kaliteli bir hizmet sunuyor. Bu sebeple de Agora Alışveriş Merkezi, virüslere karşı en hızlı şekilde aksiyon alarak daha hijyenik ve temiz bir ortam için tüm ortak alanlar, tuvaletler ve ofislerin temizliğinde Cleaning Excellence temizlik sistemini kullanıyor. Böylelikle de Agora Alışveriş Merkezi, bünyesindeki ortak kullanım alanlarında ultra hijyen sağlanarak, hem ziyaretçilerin hem de personelin çeşitli hastalık ve enfeksiyonlara neden olabilecek virüslerden korunmalarını sağlıyor

agora-viruslere-karsi-korunuyor

Cleaning Excellence sisteminin oluşturulması hijyen, hasta sağlığı, personel sağlığı ve doğaya saygı kriterlerine dayanmakta. Cleaning Excellence sisteminde dünya standartlarına uygun olarak 4 renk bez sistemi kullanılıyor. Kullanılan tüm bezler ve moplar Microfiber teknolojisi ile üretiliyor ve bu teknoloji dezenfektan kimyasal kullanılmasa dahi yüzey üzerindeki bakterilerin yüzde 90’ını yüzeyden alıp içine hapsedebiliyor.

Agora Alışveriş Merkezi temizliğinde kullanılan, Cleaning Excellence sisteminde bezler ve moplar sistem için özel üretilmiş makinelerde yıkanıp ve dezenfekte ediliyor. Kimyasallarla nemlendirilen bu bezler ve moplar kat arabalarında bulunan sızdırmaz kovalarda saklanır ve sadece tek bir alanda kullanıldıktan sonra kat arabalarındaki kirli gözlerine atılarak, tekrar yıkanmak üzere çamaşırhaneye gönderilir. Her bir bez ve mop sadece tek bir odada kullanılır, bir odada kullanılan bez ve moplar kesinlikle bir başka odada kullanılmaz, bu sayede çapraz bulaşma engellenerek üstün bir hijyen yönetimi sağlanır. Cleaning Excellence sisteminde ziyaretçilerin ve personelin sağlığına özel önem gösterilirken bireylerin kimyasallar ile irtibatı da minimum seviyeye iniyor.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, ziyaretçilere kaliteli hizmet sunmanın her zaman en büyük hedefleri olduğunu belirterek, Agora Alışveriş Merkezi olarak temizlik ve hijyene önem verdiklerini ve bu doğrultuda son teknoloji temizlik ürünlerini kullanmaya özen gösterdiklerini vurguladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri