Agora yaz okulu devam ediyor

08 Temmuz 2014 Salı

Şehirde çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirebilecekleri, siz alışveriş yaparken, çocuklarınızın el becerilerini geliştireceği, eğlenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağı Agora Yaz Okulu, hafta içi her gün 13.00-18.00 saatleri arasında birbirinden keyifli atölye çalışmaları ile 25 Temmuz’a kadar devam ediyor

agora-yaz-okulu-devam-ediyor

2003 yılından itibaren markaları ve gurme restoranları ile İzmirlilerin gözde mekânlarından biri haline gelen Agora Alışveriş Merkezi, tatil keyfini Agora AVM’de yaşayacak olan çocuklara, her sene geleneksel olarak düzenlediği Agora Yaz Okulu ile hem eğlendirici hem de öğretici aktivitelerle güzel bir yaz tatili geçirmelerine imkan sağlıyor.

Agora Yaz Okulu hafta içi her gün saat 13.00 18.00 arasında gerçekleşiyor. İçimdeki Ressam, Dansa Var mısın?, Origami, Yaratıcı Drama, Palyaçoyla Eğleniyoruz, İngilizce Öğreniyorum, Puzzle Çalışması ve Hamur Oyunları aktiviteleriyle çocuklar keyifli vakit geçiriyor.

Uzun eğitim-öğretim yılı yorgunluğunun ardından Agora’nın çocuklar ve ailelere hediyesi olan Agora Yaz Okulu, miniklerin bilgilerini eğlenerek geliştirmeye ve sanat alanındaki yeteneklerini ortaya çıkarmaya yönelik olarak planlandı. Eğitici ve eğlenceli atölyelerden tüm çocuklar Agora Yaz Okulu projesinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Agora Yaz Okulu’nda eğitim atölyeleri, alanında uzman tecrübeli eğitim kadrosu ile sektörün öncülerinden Bilgince Butik Dershanesi ve Eğitim Merkezi işbirliğinde gerçekleşiyor.

Agora Card ile Yaz Okulu’na tüm çocuklar davetli
25 Temmuz’a kadar devam edecek olan Agora Yaz Okulu’na katılmak için Agora Card sahibi olmak yeterli. Ziyaretçiler Agora Card’larını danışma noktasından ücretsiz olarak temin ettikten sonra Agora Yaz Okulu görevlilerine göstererek etkinlikten faydalanabilecek.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, okulların tatile girmesiyle beraber tüm ailelerin ve çocukların Agora’da hem eğlence hem de eğitim aktiviteleriyle muhteşem bir yaz tatili geçirdiklerini belirterek tüm çocukları keyifli bir yaz geçirmeleri için Agora Alışveriş Merkezi’ne davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri