Agora ziyaretçileri gülümsemeyle büyülendi

07 Ocak 2014 Salı

Yeni yılda da Agora Sohbetleri birbirinden özel konu ve konuklarla devam ediyor. 2014 yılının ilk konuğu geçtiğimiz Cuma günü saat 16.00’da Psikolog Kutay Ürkmen oldu. Kutay Ürkmen, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri ile gerçekleştirdiği söyleşide “Gülümsemenin Büyüsü” konusunu ele aldı. Sohbet izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayarak yoğun ilgi gördü

agora-ziyaretcileri-gulumsemeyle-buyulendi

Bu güne dek 15 bin katılımcının izleme şansı bulduğu stand-up tadında neşeli bir farkındalık semineri olan “Gülümsemenin Büyüsü”, Agora Sohbetleri takipçilerinden tam not aldı. Günümüz yaşam koşullarını dikkate aldığımızda, gülümsemeyi ne kadar ihmal ettiğimizi ve unuttuğumuzdan bahsetti.

İş ilişkilerimizden, sosyal ilişkilerimize ve hatta aile içi ilişkilerimize varıncaya dek birçok ilişkimizde gülümsemenin ne denli kıymetli ve bizi farklı kılan bir unsur olduğunu izleyicilerle paylaşan Psikolog Kutay Ürkmen; yaş, cinsiyet, meslek ve makam gözetmeksizin tüm insanların gülümseyerek birçok sorunu çözebileceklerine değindi. Gülümsemenin hayatımızda ne denli önemli olduğunu vurgulayarak, en ufak bir gülümseme ile çok büyük problemlerin altından kalkılabileceğine dikkat çekti. Çeşitli video ve görsellerle söyleşisine renk katan Ürkmen, “Gülümsemenin Büyüsü” semineri ile kazandıkları farkındalıkla kişisel gelişimlerine zenginlik katabilecekleri belirtti.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, gülümsemenin insan hayatındaki önemini vurgulayarak, ziyaretçileri mutlu etmek için her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirtti. Herkesi Agora Alışveriş Merkezi etkinlik ve kampanyalarından faydalanmaları için davet eden Noyan, Agora Alışveriş Merkezi’nin Facebook ve Twitter sayfalarını takip etmelerini önerdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri