Agora’da 19 Mayıs genç yeteneklerle kutlandı

20 Mayıs 2013 Pazartesi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı genç yeteneklerle kutlayan Agora Alışveriş Merkezi, birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Üniversite ve lise öğrencilerinin sahne aldığı konser ve dans gösterileri İzmirliler tarafından yoğun ilgi gördü

agorada-19-mayis-genc-yeteneklerle-kutlandi

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin öğrenci topluluğu Grup Turuncu’nun konseri saat 14.00’te başladı. İzmir Ekonomi Üniversitesi'nin 2001 yılında öğretime başlamasıyla birlikte Müzik Kulübü Öğrencileri'nden kurulan “Grup Turuncu” seslendirdiği yabancı popüler şarkılar İzmirlilerden tam puan aldı. Konser bittikten sonra, yoğun istek üzerine tekrar sahneye çıkan Grup Turuncu bir parça daha söyleyerek ziyaretçilerin gönlünü kazandı.

Özel Kent Koleji’nden dev gençlik korosu Agora’daydı
Özel Kent Koleji ile Gençlik Etkinlikleri saat 15.00’te konserle başladı. Gençlik orkestrasının birbirinden güzel şarkılarıyla renklendirdiği konserden sonra Kent koleji öğrencilerinin oluşturduğu koro da Gençlik Marşı, 10’uncu Yıl Marşı gibi günün anlam ve önemini belirten birçok şarkıya yer verildi. Kent Koleji öğrencilerinin çoşkuyla okuduğu 10’uncu Yıl Marşı’nda ziyaretçiler duygusal anlar yaşayarak, öğrencileri ayakta alkışladı.

Özel Martı Koleji dans gösterileriyle etkinliklere renk kattı
Saat 16.00’dan sonra başlayan Özel Martı Koleji ile Gençlik Etkinlikleri lise öğrencilerinin dansları ile başladı. Gençlik Orkestrası’nın konseriyle devam eden etkinliklere, lise öğrencilerinin vals ve tango dans gösterileri eşlik etti.

İzmirliler genç yeteneklerin gösterdiği performansları takdir ederek, Agora Alışveriş Merkezi’ne de ev sahipliği için teşekkürlerini dile getirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri