Agora’da eğlence büyüdü

20 Temmuz 2015 Pazartesi

İzmir bölgesinin alışveriş, moda ve eğlence anlayışının dinamik ve yenilikçi ismi olan Agora Alışveriş Merkezi’nde yeni eğlence merkezi hizmete açıldı

agorada-eglence-buyudu

7’den 70’e herkesin tutkusu haline gelen aile eğlence merkezi, yepyeni mekanı ile A Blokta hizmet vermeye başladı. İçindeki çocuğu yaşatan her yaştan ziyaretçiye keyifle vakit geçirmeyi vaat eden eğlence merkezinde; Türkiye’ de 3’üncü kez, İzmir’ de ise ilk defa yer alan, 4 adet çift kişilik Ferrari ve hız tutkunlarının gözdesi Harley-Davidson simülatörü bulunuyor. Birbirinden eğlenceli oyuncaklar, Sega oyunları ve dünyanın en iyi sürüş oyunu Sega  Rally 3 ile birlikte Türkiye’nin ilk hareketli sürüş similatörü Mini Rider ziyaretçilerine eşsiz deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Oyuncakların dışında açık alan da büyüdü
Agora Eğlence Merkezi, İnteraktif Video Oyunları, her yaş grubu için Air Hockey, Kiddie Rides Oyun Grupları, Mini Akülü Araç Parkuru, Soft Play Oyun Alanları ile alternatif eğlence seçenekleri sunan Agora Eğlence Merkezi,   Transformers, Kung fu Panda, Dark Esscape 4D,Gold Fishin,Flappy Bird, Candy Crush Saga,Bike Rally, Batman, İceball,-Golden Fishin, Magic Shot,Most Wanted, Sinkit,Hop Star,Dome Screen Dagfıght,Most Wanted ve dünya çapında büyük ilgi gören oyunları ziyaretçiler ile buluşturuyor.

Agora Alışveriş Merkezi’nin İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; Agora Eğlence Merkezi’nin tüm yaş grupları tarafından büyük beğeni gördüğünü belirterek, A Blok’ta yeni açılan eğlence merkeziyle birlikte eğlence keyfini ikiye katladıklarını dile getirdi. Ayrıca Agora Eğlence Merkezi’nde hizmet kalitesini her zaman en iyi şekilde sürdüreceklerini de sözlerine ekledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri