Agora’da eğlence zili çaldı

28 Ocak 2013 Pazartesi

Agora AVM, hazırladığı özel etkinlikler ile çocuklara renkli ve eğlenceli bir dünya sunacak

agorada-eglence-zili-caldi

Agora Alışveriş Merkezi sömestr boyunca birbirinden güzel aktiviteler ile bütün ziyaretçilerine dopdolu bir tatil geçirme fırsatı sunuyor. Agora, yarıyıl etkinlikleri kapsamında, sömestre boyunca her gün 13.00-18.00 saatleri arasında çocukların hayal dünyasını alışveriş merkezine taşıyor olacak. Tatil keyfini Agora’da yaşayacak olan çocuklar hem yoğun geçen eğitim döneminin yorgunluğunu atacak hem de yaratıcılıklarını çeşitli aktiviteler ile geliştirebilecek. Agora, sömestrin ilk haftası geleneksel oyunlar temalı ’Haydi Çocuklar Oyuna!’ aktiviteleri ile 90’ların çocukluğunu yaşatırken ikinci hafta birbirinden eğlenceli ve eğitici atölyeleri ile çocuklara keyifli anlar yaşatacak.

Sömestr aktivite programı:

1’inci hafta (28 Ocak-1 Şubat arası) geleneksel oyunlar
Hafta içi her gün 13.00-18.00 arasında; seksek, körebe, bilye, ip atlama, bezirgânbaşı, istop, dönmece, sıçratan top, tribom, halka atma ve hulolop oyunlarıyla minikler eğlenceye doyacak. Teknoloji ilerledikçe unutulmaya başlanan geleneksel sokak oyunları Agora’da hayat buluyor. Arkadaşlık bağlarının kuvvetlendiği, paylaşımın en çok hissedildiği geleneksel oyunlar profesyonel bir ekiple miniklerle buluşacak.

2’nci hafta (4 Şubat -8 Şubat arası) eğlenceli atölyeler
Hafta içi her gün 13.00–18.00 arasında sihirbazla mucizeler atölyesi, kendi t-shirtünü kendin tasarla atölyesi, neşeli kurabiyeler atölyesi, taş devri atölyesi miniklere keyifli vakit geçirirken yaratıcılıklarını da ortaya çıkartacak. Yetenek sizsiniz de ki performansıyla dikkat çeken İllüzyonist Ahmet Küçükdoğan ile Mucizeler atölyesinde minikler, hem ilginç gösterilere tanık olacak hem de ufak birkaç sihir numarası öğrenerek keyifli dakikalar geçirecekler.

En güzel karne hediyesi Agora’da
Agora Alıveriş Merkezi, bünyesinde bulundurduğu eğlence merkezi ve sineması ile tüm sömestr boyunca minikleri bekliyor. Saat 10.00-22.00 arasında hizmet veren Agora eğlence merkezi, birbirinden güzel oyuncaklarla minikleri beklerken; ‘Efsane Beşli’ filmi ise tüm sömestr boyunca Agora sinemalarında vizyonda olacak.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, “En değerli varlıklarımız minik ziyaretçilerimiz için her tatil döneminde olduğu gibi bu sömestr tatilinde de eğlenceli atölye ve oyunları ile minik ziyaretçilerimize renkli ve eğlenceli bir dünya sunacağız” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri