Agora’da kurabiyeler aşkla pişti

16 Şubat 2015 Pazartesi

Agora Kadınlarını bir adım öne taşıyan; bünyesinde birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlikler gerçekleştiren Agora Kadınlar Kulübü, Şubat ayında da etkinliklerini devam ettiriyor

agorada-kurabiyeler-askla-pisti

Geçtiğimiz gün İzmir Mutfak Sanatları Enstitüsü Pasta Şefi Melike Bahçeci eşliğinde gerçekleşen Sevgililer Günü’ne Özel Kurabiye Süsleme Atölyesinde, Agora Kadınlar Kulübü üyeleri eğlenceli vakit geçirdi.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen etkinlikte katılımcılar İmse tarafından pişirilmiş kurabiyelerin üzerlerini rengârenk şeker hamuruyla süsledi. Pasta Şefi Melike Bahçeci’nin farklı süsleme yöntemlerini öğrettiği atölyede katılımcılar, şeker hamurlarına kalıplarla farklı şekiller verip Sevgililer Günü konseptli kurabiyeler yaptı. Birbirinden güzel kurabiyeleri sevgi teması ile ziyaretçilerle beraber süsleyen Bahçeci, dinleyicilere lezzetli kurabiye tariflerini verirken kurabiye pişirmenin de püf noktalarını paylaştı.

Agora Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Pelin Elbir Çetin, el yapımı aşk kurabiyeleri ile sevdiklerine aşklarını ilan etmek isteyen Agora Kadınlar Kulübü üyelerinin gerçekleşen “Kurabiye Süsleme Atölyesi”nde çok keyifli vakit geçirdiklerini belirtti. Çetin, 20 Şubat günü Agora Kadınlar Kulübü etkinliklerinde Duyusal Alan Terapisti Cafer Kete ve Enerji Alan Terapisti ve Davranış Uzmanı Berrak Eren ile “Rüya ve Renk Analizi” konusu ile ziyaretçilerini keyifli konu ve konuklarla buluşturacaklarını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri