Agora’da okul zilini Caillou çalıyor

09 Eylül 2014 Salı

2003 yılından itibaren İzmirlilerin gözde mekânı haline gelen Agora Alışveriş Merkezi, yeni eğitim ve öğretim yılının başlangıcı öncesinde okul alışverişi için birbirinden seçkin markaları ve birbirinden renkli etkinlikleriyle yine İzmirlilerin vazgeçilmez adresi olacak

agorada-okul-zilini-caillou-caliyor

Okul öncesi dönemde çocukların kahramanların gücüne sahip olma ve onları taklit etme eğiliminin yüksek olduğunu ve bu yüzden kahramanların özenle seçilmesi gerektiğini dile getiren uzmanlar tarafından cici çocuk Caillou tam not aldı. Çocuğunun süper kahramanları, hatta belki de kötü olanları taklit etmesindense ‘Uslu Caillou’yu örnek alması, hatta hem öğretici hem de eğitici özelliği ile ebeveynlerinde en çok tercih ettiği çizgi karakteri Caillou, okula dönüş etkinlikleri kapsamında 12-13-14 Eylül de Agora Alışveriş Merkezinde olacak.

12- 13- 14 Eylül’de 13.00- 19.00 saatleri arası çocuklar, Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanına kurulacak Hayal Evi’nde Caillou ile tanışıp birbirinden eğlenceli etkinliklerle keyifli saatler geçirecek. Ayrıca, Caillou’nun arkadaşları Rosie, Leo ve Clementine de Hayal Evi’nde miniklerle olacak. Caillou ve arkadaşları çocukları sahne performansları ile eğlendirecek ve ardından karakterlerin orijinal sesleriyle Türkçe şarkılar eşliğinde çocuklara konser verecek. Caillou ve arkadaşları ile fiziksel aktivitelerin yanı sıra, miniklerin zihinsel gelişimine fayda sağlayacak atölye çalışmaları da yapılacak. Hayal Evi’nde yer alan fotoğraf panosunda da çocuklar ücretsiz olarak Caillou ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirecek.

Agora okul alışverişinde indirimli
Okul alışverişi telaşının başladığı bu günlerde, Agora Alışveriş Merkezi’nde birçok seçkin markada yüzde 70’e varan indirimler devam ederken, çocukların okul ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar da başladı. Giyimden kırtasiyeye çocukların tüm okul ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri seçkin markaları ile Agora Alışveriş Merkezi okul alışverişi yapacak veliler için doğru adres olma özelliğini devam ettiriyor.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, minik ziyaretçilerin sevilen çizgi dizi karakteri “Caillou” ile 3 gün boyunca Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek eğitici ve öğretici etkinlikleri ile çocukların yeni okul dönemi öncesi enerji depolayacaklarını belirtti. Noyan, ayrıca ziyaretçilerin Agora Alışveriş Merkezi’nden okul alışverişlerinde öğrencilere özel indirim ve kampanyalardan yararlanabileceklerinin altını çizdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri