Agora’da ramazan ayı dopdolu

30 Haziran 2014 Pazartesi

Her sene ziyaretçilerine ramazan coşkusunu yaşatmaya özen gösteren Agora Alışveriş Merkezi, bu ramazanda da birbirinden güzel etkinliklerle eski ramazanları Agora’ya taşıyor

agorada-ramazan-ayi-dopdolu

Eski gelenek ve göreneklerimizin yeni nesillere aktarılmasında önemli bir yeri olan ramazan eğlenceleri her yaş grubundan ziyaretçilere keyifli saatler yaşatacak. Büyüklerimize eski ramazan eğlencelerini anımsatarak geçmişe yolculuk yaptıracak olan etkinlikler, minikler için de ramazan kültürümüzü öğrenmeleri açısından güzel bir fırsat olacak.

Agora Alışveriş Merkezi’nde bu ramazan iftarınızı ney ve tambur eşliğinde açacak, Tasavvuf müziği eşliğinde semazenlerin eşsiz gösterisine şahit olacak, çocuğunuzla birlikte Karagöz & Hacivat Tiyatrosu’nu ve Kuklalarla Orta Oyunu’nu izleyerek ailece nostaljik bir ramazan ayı yaşayacaksınız.

Hasretle andığınız o eski Ramazanlar bu sene Agora’da
Ramazan ayı boyunca Karagöz - Hacivat Tiyatrosu her cumartesi saat 18.00’de, Karagöz - Hacivat Kukla yapım atölyesi hafta sonları saat 14.00’te; sema gösterisi her cumartesi saat 21.30’da; Kuklalarla Orta Oyunu çarşamba, cuma ve pazar günleri saat 16.00’da; fasıl dinletisi pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 20.15’de; ney ve tambur dinletisi ise salı ve perşembe günleri saat 20.15’de Agora Alışveriş Merkezi’nde sizlerle olacak.

Agora’nın ramazan ayı etkinlik programına giriş kapılarındaki büyük panolardan, Facebook sayfasından ve www.agoraizmir.com adresinden ulaşılabilir.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, ramazan ayı boyunca her yaşa hitap edebilecek ve eski ramazanların coşkusunu yeniden anımsatabilecek etkinliklere yer verdiklerini belirterek keyifli bir ramazan ayı geçirmeleri için tüm İzmirlileri Agora Alışveriş Merkezi’ne davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri