Agora’da sağlıklı beslenme konusu anlatıldı

19 Kasım 2012 Pazartesi

Her hafta konusunda uzman bir konuğu ağırlayan Agora Sohbetleri’nin son konuğu diyetisyen ve beslenme uzmanı Andaç Yeşilyurt oldu. Geçtiğimiz günlerde Agora Alışveriş Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleşen sohbette Yeşilyurt, “Sağlıklı Beslenme Sanatı”nı anlattı

agorada-saglikli-beslenme-konusu-anlatildi

2008 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olduktan sonra mesleki eğitimini birçok kurs ve seminerlerle devam ettiren Beslenme Uzmanı Yeşilyurt, dinleyenlere sağlıklı beslenmenin önemini anlattı.

Yeşilyurt, beslenme, diyet ve kilo kontrolü ile ilgili olarak doğru bilinen yanlışları, sağlıklı beslenmenin püf noktalarını izleyicilerle paylaşarak; merak edilenleri de cevapladı. Bitki çaylarının fazla tüketiminin zararlı olabileceğini söyleyen Yeşilyurt, tarçının kan şekerini düzenlediğini vurguladı.

Her hafta farklı bir konunun işlendiği Agora Sohbetleri’nde 23 Kasım’da Doktor İnci Erkin konuk olacak. “Bedenin Konuşuyor, Dinliyor musun?” konulu sohbet yine saat 16.00’da Agora AVM etkinlik alanında ücretsiz olarak gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri