Agora'da yaz alışverişi Çeşme’de yelken kursu hediyeli

05 Ağustos 2016 Cuma

Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine ayrıcalıklı hizmet vermek için hayata geçirilen Agora Card, birbirinden özel kampanyalar sunmaya devam ediyor

agorada-yaz-alisverisi-cesmede-yelken-kursu-hediyeli

Bugüne kadar ilkleri gerçekleştiren kampanyalar ile ziyaretçilerin alışverişlerini keyfe ve avantaja dönüştüren Agora Alışveriş Merkezi, yaz dönemine özel yepyeni bir kampanya ile Çeşme’de yelken kursu fırsatı sunuyor. 6- 14 Ağustos günleri arasında Agora Card ile günlük toplam 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 5 kişi Çeşme Yelken Kulübü’nden çift kişilik yelken kursu kazanıyor. Yaz mevsiminin en keyifli ve en popüler sporlarından biri olan yelken için eğitim fırsatı kazanmak isteyen ziyaretçilerin tek yapması gereken Agora Alışveriş Merkezi mağazalarından gün içerisinde toplam 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak, fiş/ faturalarını danışma noktasından işletmek. 6- 14 Ağustos günleri arasında gerçekleşecek olan “Yelken Kursu” kampanyasına katılım göstermek isteyen ziyaretçiler, kampanya ile ilgili detaylı bilgiye ve katılım koşullarına www.agoraizmir.com adresinden, Agora Alışveriş Merkezi Facebook/ Instagram sayfalarından veya Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasından detaylı bilgi alabilecek.

 

Yaz alışverişleri avantaja dönüşüyor
Agora Card’ın sunmuş olduğu birbirinden farklı ve eğlenceli yaz kampanyaları ile ziyaretçiler yaz alışverişlerini fırsata dönüştürüyor. Agora Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan mağazalardan Agora Card ile alışveriş yapan ziyaretçiler; Samos Adası’nda rüya gibi bir tatil turu, Çeşme Fun Beach’ten ücretsiz plaj girişi, Anadolu Ateşi’nin Çeşme Açık Hava Tiyatrosu’ndaki 15’inci yıl gösterisine çift kişilik davetiye veya Çeşme Yelken Kulübü’nden yelken kursu fırsatlarından yararlanacak. Ayrıca, tüm bu fırsatların yanı sıra Agora Card ile yapılan tüm alışverişler puana dönüşerek, ziyaretçiler birbirinden seçkin hediyelerin sahibi oluyor.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; yaz döneminde Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini özel hissettirecek kampanyalar ile alışverişi keyfe dönüştüren fırsatlar sunduklarını belirtti. Noyan, ziyaretçilerin Agora Card’ın ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaları ve kampanyalardan haberdar olmaları için  www.agoraizmir.com adresini ve Agora Alışveriş Merkezi sosyal medya sayfalarını takip etmeleri önerisinde bulundu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri