Agora’dan kadınlara özel

12 Kasım 2014 Çarşamba

Agora Kadınlar Kulübü, kadın ziyaretçilerine özel Medical Park Hastanesi’nde “Kişiye Özel Birebir Beslenme ve Diyet Danışmanlığı” hizmeti verdi

agoradan-kadinlara-ozel

Kasım ayı itibariyle Agora Alışveriş Merkezi’nde bayan ziyaretçilere özel birbirinden farklı etkinlikler sunmaya başlayan Agora Kadınlar Kulübü, üyelerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Agora Kadınlar Kulübü üyesi olmak için danışma noktasına veya www.agoraizmir.com adresine başvuran ziyaretçiler, onlara özel etkinliklerden kolaylıkla haberdar olarak ayrıcalıklı etkinliklerden faydalanabiliyor.

Dün (11 Kasım) danışma noktasından kayıt yaptıran Agora Kadınlar Kulübü üyeleri 15:00- 18:00 saatleri arasında Medical Park Hastanesi Diyetisyeni Fatma Baysal ile “Kişiye Özel Birebir Beslenme ve Diyet Danışmanlığı” hizmeti aldı.

Dün Medical Park Hastanesi ile işbirliğiyle gerçekleşen etkinlikte Agora Kadınlar Kulübü üyeleri, alışveriş keyiflerinin yanı sıra kendilerine özel sunulan beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetinden de yararlandı. Medical Park Hastanesi Diyetisyeni Fatma Baysal ile hiçbir ücret ödemeden birebir sağlıklı beslenme ve diyet danışmanlığı alma fırsatı elde eden ziyaretçiler, Agora Kadınlar Kulübü üyeliği ayrıcalıklarını ilk tadanlardan oldu.

Kadınlara özel tavsiyeler verildi
Beslenme ve Diyet Danışmanlığı hizmetinin yanı sıra Diyetisyen Fatma Baysal’a eşlik eden Medical Park Hastanesi güzellik ve estetik bölümü uzmanı kilo alıp-verme sürecinde vücutta oluşan deformasyonları engellemeye veya oluşan bozuklukları gidermeye yönelik tedavi ve operasyonlar ile ilgili katılımcı üyeleri bilgilendirdi.

Güzellik ve estetik operasyonlar ile ilgili de üyelere bilgi veren uzman, daha güzel ve çekici bir dış görünüme sahip olmaları açısından ziyaretçilere birebir olarak güzelleşme tüyolarını paylaştı.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, bayan ziyaretçilerin Agora Alışveriş Merkezi’nde kendilerini daha ayrıcalıklı ve özel hissetmeleri açısından “Agora Kadınlar Kulübü’nü” hayata geçirdiklerini belirterek, onların Agora’da daha keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak ve birebir fayda elde edebilecekleri etkinlikleri Agora Kadınlar Kulübü’nde sunmaya devam edeceklerini belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri