Agora’ya ‘Can’ geldi

31 Temmuz 2014 Perşembe

2003 yılından itibaren İzmirlilerin en gözde mekânı haline gelen Agora Alışveriş Merkezi, Ramazan Bayramı süresince birbirinden seçkin markaların indirim fırsatları ve birbirinden renkli etkinlikleriyle bu bayramda da İzmirlilerin vazgeçilmez adresi oldu

agoraya-can-geldi

Agora Alışveriş Merkezi’nde minik ziyaretçileri bayram süresince sevilen çizgi film karakteri, çocukların yeni fenomeni ‘Can’ karşıladı.

Çocukların en yakın arkadaşı ‘Can’ Ramazan Bayramında Agora Alışveriş Merkezi’ndeydi. Agora Alışveriş Merkezi A Blok Etkinlik Alanında Can etkinlikleri tüm bayram sürecince devam etti. Çocukların sevdiği karakter Can, eğlenceli ve birbirinden güzel etkinliklerle; Can’lı Şarkılar, Can’lı Tiyatro Gösterileri, Can Maske Yapımı, Can Boyama Sanatı, Can Fotoğraf Çektiriyor’la miniklerle birlikte oyunlar oynayıp birlikte doyasıya eğlendi.

İndirimler ve kampanyalar Agora’daydı
En trend ürünlerin satıldığı moda markaları bünyesinde bulunduran Agora Alışveriş Merkezi’nde bu bayramda da birçok markada çok özel indirim ve kampanyalar vardı. Bayram boyunca gelen ziyaretçilerimiz doyasıya alışveriş yapıp, yemek tatlı ve kahve molası vermek için Agora’nın keyifli restaurant ve cafelerini tercih etti.

Okul öncesi çocukların günlük yaşamında karşılaştığı sorunlara çözüm üretebilmesini sağlamak, çocukların kendi duygularını tanıyarak kendisine ve çevresine duyarlı olmayı ve güzel davranmayı öğretmek için İstanbul’dan gelen “En iyi Arkadaşım Can” etkinliğinin tüm bayram boyunca devam ettiğini ve çocukların doyasıya eğlendiğini belirten Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan,  Agora Alışveriş Merkezi’ne olan ilgiden çok memnun olduğunu ve İzmirliler için etkinliklerin ve fırsatların devam edeceğini belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri