Ağustos ayında doğanlar Forum Kapadokya’ya

28 Ağustos 2014 Perşembe

Forum Kapadokya Çocuk Kulübü’nün her ay düzenlediği eğlenceli doğum günü partisi, bu kez Ağustos ayında doğan tüm çocuklar için gerçekleşiyor

agustos-ayinda-doganlar-forum-kapadokyaya

Nevşehir’in en prestijli alışveriş ve yaşam merkezi Forum Kapadokya, Çocuk Kulübü Etkinlikleri kapsamında düzenlediği geleneksel doğum günü partilerine devam ediyor. Dev doğum günü partisinin bu seferki konukları, Ağustos ayında doğan tüm çocuklar.

Forum Kapadokya’da 30 Ağustos Cumartesi günü saat 14.00’te gerçekleşecek doğum günü partisine çocuklar, aileleriyle birlikte ücretsiz olarak katılabilecek.

Birçok etkinlik minik ziyaretçileri bekliyor
Doğum günü partisi, çocukların, maskotlar tarafından karşılanmasıyla başlayacak. Animasyonlar ve yarışmalarla eğlence doruğa çıkarken, doğum günü partisi pasta kesimiyle devam edecek. Saat 16.00’da ise Forum Çocuk Kulübü Maskot Tiyatrosu sahneye çıkacak ve çocuklara Türk Maskot Tiyatrosu’nun en eğlenceli örneklerinden birini sergileyecek. Yiyecek ve içecek ikramlarıyla devam eden partide çocuklar yüzlerini boyayıp birbirinden çeşitli oyunlar oynayacak. Partinin sonunda ise katılan tüm çocuklar için doğum günlerinin en güzel kısmına gelinecek ve saat 17.30-18.00 arası hediyeler dağıtılarak parti tamamlanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri