Ahmet Özhan Next Level’daydı

31 Temmuz 2014 Perşembe

Ankara’nın buluşma noktası Next Level AVM, ünlü sanatçı Ahmet Özhan’ı ağırladı. Klasik Türk ve tasavvuf müziğinin en sevilen eserlerini seslendiren Ahmet Özhan, Ankaralılara müzik ziyafeti yaşattı

ahmet-ozhan-next-leveldaydi

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen Next Level AVM’nin Podyum Kat’ında geçtiğimiz günlerde gerçekleşen konserde Ahmet Özhan sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi. Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği konserde Özhan, Ankaralıların bayramını kutladı. Dünya barışı ve gündeme dair yorumlarını da paylaşan Ahmet Özhan, hayranları tarafından uzun süre alkışlandı.

Next Level AVM, ramazan ayı boyunca özel sürpriz kampanya ve etkinliklere de ev sahipliği yaptı. Next Level ramazan ayı boyunca 250 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilerine 40 TL değerinde hediye çeki kazandırdı.  Ziyaretçiler kazandıkları hediye çeklerini Next Level AVM Podyum Kat’ta bulunan Türk ve dünya mutfaklarının özel lezzetlerini sunan restoran ve cafelerde kullandı.

Geleneksel ramazan eğlencelerinin yaşatıldığı Next Level AVM’de hem büyükler hem de çocuklar için farklı etkinlikler düzenlendi. Next Level AVM’de geçmişin güldürü ustaları Hacivat&Karagöz dile gelirken, Orta Oyunu, Jonglör Şov, Tahta Bacak, Sihirbaz ve Kukla gösterileri de çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.  Fasıl müziğine ve Semazen gösterilerine de ev sahipliği yapan Net Level AVM, Ramazan ayının eğlenceli tatlarından pamuk şeker, horoz şeker, macun, közde mısır ve patlamış mısır stantlarıyla ziyaretçilerine sundu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri