Akbatı AVYM, 15 Eylül’e damgasını vurdu

19 Eylül 2012 Çarşamba

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, açılışının birinci yıldönümünde gün boyu gerçekleştirdiği özel etkinliklerle misafirlerini ağırladı

akbati-avym-15-eylule-damgasini-vurdu

Akkök Şirketler Grubu iştiraki Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ tarafından hayata geçirilen Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, açılışının birinci yıldönümü kapsamında ziyaretçilerine birbirinden özel ve iddialı etkinlikler sundu. 15 Eylül Cumartesi tüm gün süren etkinliklerle Akbatı AVYM, ziyaretçilerine heyecanlı anlar yaşattı.

Hazırladığı kampanya ve etkinliklerle birçok sürprizin yaşadığı Akbatı AVYM’de, yıldönümü coşkusu yemek kursu etkinlikleri ve maskot bando gösterisiyle başladı. Tam bir karnaval havasının yaşandığı Akbatı AVYM’de, Akbatı ziyaretçileri Süheyl & Behzat Uygur kardeşlerin beğeniyle izlenen Şahane Pazar oyunuyla eğlencenin doruklarına vardı. Saat 14.00-15.30 arasında gerçekleşen etkinlikte misafirler yarışırken kahkahaya boğuldu.

Cumartesi akşamı saat 21.30’da başlayan, Festival Park’ta gerçekleştirilen Mustafa Sandal konseri ise geceye damgasını vurdu. Yeni albümünün şarkılarını ve eski şarkılarını seslendiren Sandal, performansıyla konuklara unutulmaz anlar yaşattı.

Akbatı AVYM’nin birinci yıldönümü kampanyasına katılanlar arasından şanslı bir kişinin, Akbatı Residences’dan 1+1 daireye sahip olacağı kampanya ise saat 22.00’de sona erdi.

10 Ağustos - 15 Eylül günleri arasında hafta içi her 75 TL’lik alışverişe 2 çekiliş hakkı, hafta sonu her 75 TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı sunan kampanyanın son günü olan 15 Eylül Cumartesi gününde Akbatı ziyaretçileri her 75 TL’lik alışverişleri sonucunda toplam 2 çekiliş hakkı kazandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri