Akbatı AVYM 1’inci yılında daire hediye ediyor

10 Ağustos 2012 Cuma

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, açılışının 1’inci yıldönümünde gerçekleştirileceği özel çekilişle 1 kişiyi Akbatı Residences’dan daire sahibi yapıyor

akbati-avym-1inci-yilinda-daire-hediye-ediyor

Akkök Şirketler Grubu iştiraki Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ tarafından hayata geçirilen Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, kampanyalarına devam ediyor. 1’inci yıl kutlamaları kapsamında gerçekleştirilecek çekilişle, şanslı 1 kişinin Akbatı Residences’tan daireye sahip olacağı özel kampanya bugün (10 Ağustos) başlıyor.

Açılışının 1’inci yıldönümünde düzenleyeceği kampanyaya ve etkinliklerle birçok sürprizin yaşanacağı Akbatı AVYM, alışveriş merkezinin hemen üzerinde yer alan Akbatı Residences’tan 1 dairenin hediye edileceği özel çekilişle dikkatleri üzerine çekiyor.

Bugün başlayan kampanya, 15 Eylül Cumartesi günü saat 22.00’de sona erecek. Haftaiçi her 75 TL’lik alışverişe 2 çekiliş hakkı, haftasonu her 75 TL’lik alışverişe 1 çekilişhakkı sunulacak. Kampanyanın son günü olan 15 Eylül Cumartesi günü ise Akbatı ziyaretçileri her 75 TL’lik alışverişleri sonucunda toplam 2 çekiliş hakkı kazanacak.

200’e yakın mağazadan oluşan seçkin marka karması, 9 sinema salonu, çocuk oyun ve eğitim alanları ile her yaştan insanı kendine çeken Akbatı, kampanyalarını sürdürecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri