Akbatı AVYM, SABRE Ödülleri’nde finalist oldu

02 Nisan 2014 Çarşamba

Akiş GYO tarafından geliştirilen Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, SABRE Ödülleri’nde “Akbatı Yaşam Platformları” Projesiyle “Yılın Şirketi” (Company Of The Year) kategorisinde finalist oldu

akbati-avym-sabre-odullerinde-finalist-oldu

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, SABRE (Superior Achievement in Branding and Reputation) Ödülleri’nde “Akbatı Yaşam Platformları” Projesiyle “Yılın Şirketi” kategorisinde finalist oldu. Akbatı, “Yaşam Platformları”yla her yaştan ziyaretçisinin farklı ilgi alanlarına yönelik sosyal ve kültürel aktiviteler sunuyor.

İletişim dünyasının önde gelen ödüllerinden olan SABRE, Akbatı Yaşam Platformları Projesini bölgedeki toplumsal hayata sağladığı katkılarla değerlendirdi. Lezzet Platformu, Spor Platformu, Festival Park Alanı ve Lounge Alanları ile hareketli bir sosyal yaşam tarzı sunan “Akbatı Yaşam Platformları” uluslararası rakiplerini geride bıraktı. Akbatı, SABRE ödüllerinde, alanında uzman 43 kişilik jürinin değerlendirmeleriyle finalist olarak seçildi.  

Akbatı ziyaretçilerinin alışveriş deneyimini sosyal imkanlarla zenginleştiren “Akbatı Yaşam Platformları”, 5 bin kişilik Festival Park alanındaki açık hava konserleri ve yazlık sinema gösterimlerinden temalı yemek kurslarının organize edildiği Lezzet Platformu’na, eğlenerek spor yapılan “Yormayan Spor Merkezi”ne uzanan imkanlarıyla bölge için bir buluşma noktası oldu.

İletişim sektörünün analiz ve ölçümlemede en önemli kurumu olan Holmes Report Dergisi tarafından düzenlenen uluslararası SABRE Ödülleri her yıl etkinlikte en üst seviyeye ulaşan sürdürülebilir halkla ilişkiler çalışmaları için veriliyor. Başvurular, projenin marka yaratımında öncülük, itibar yönetimi, araştırma, planlama, ölçümleme ve değerlendirme gibi alanlardaki performansıyla ölçülüyor.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri