Akbatı Gençlik Festivali’nde Badem sahne alıyor

13 Mayıs 2013 Pazartesi

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı düzenleyeceği eğlence dolu aktiviteler ve konser ile büyük bir coşku ile kutluyor

akbati-genclik-festivalinde-badem-sahne-aliyor

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi yıl boyunca düzenlediği etkinliklerine Mayıs ayında da hız kesmeden devam ediyor. Özel günleri farklı programlarla kutlamayı gelenek haline getiren Akbatı AVYM, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı özel bir programla kutlayacak. Günün en büyük sürprizi ise gençleri ve genç kalanları eğlenceye davet eden Badem Grubu’nun konseri olacak. Badem Grubu 17.00-18.30 saatleri arasında Akbatı ziyaretçilerini coşturacak.

19 Mayıs Pazar, gün boyu düzenlenecek eğlence dolu aktivitelere ev sahipliği yapacak Akbatı’da saat 13:00’den itibaren canlı langırt oyunu, bungee run, kareoke, dev jenga, şişme dart ve DJ performansı ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak. 

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 200’e yakın mağazasıyla yeni bir alışveriş deneyimi sunarken, özel tasarımlı sosyal alanları, çocuk oyun ve eğitim alanları, sunduğu kültürel ve sosyal imkanlarla bölgenin buluşma merkezi olmaya devam edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri