Akbatı'da İSF festivali

05 Haziran 2014 Perşembe

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İstanbul Shopping Fest’e ev sahipliği yapacak ve çeşitli hediyeler kazandıracak

akbatida-isf-festivali

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi 7-29 Haziran günleri arasında İstanbul Shopping Fest’e ev sahipliği yapıyor.  Akbatı, festival boyunca devam edecek özel kampanyasıyla katılımcılara farklı hediyeler kazanma fırsatı da yaşatacak.

İstanbul Shopping Fest boyunca Akbatı’da alışveriş yapan 6 kişi Vespa LX 125, 5 kişi Ipad Mini,  ve 5 kişi IPhone 5S kazanma şansı elde edecek.  Kampanya kapsamında Akbatı’da aynı gün içinde tek seferde yapılan her 75 TL’lik alışveriş, bir çekiliş hakkı kazandırıyor. Sürpriz etkinliklere ev sahipliği yapacak Akbatı da ziyaretçiler keyifli zamanlar geçirecek.

Tüm yıl boyunca pek çok eğlenceli etkinlik ve sürpriz kampanyalar düzenleyen Akbatı AVYM, dopdolu etkinlik programı ve sürprizli kampanyalarıyla ziyaretçilerinin hayatına renk katmayı amaçlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri