Akbatı’da yılbaşı heyecanı

25 Aralık 2013 Çarşamba

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yeni yıla sürprizlerle giriyor

akbatida-yilbasi-heyecani

Süheyl & Behzat Uygur Kardeşlerin sunacağı sürprizlerle dolu eğlenceli  yarışmalar Akbatı’daki yılbaşı heyecanına renk katacak.  Yılbaşı alışverişi için Akbatı’yı seçen ziyaretçiler, 2013 Model Audi A3 kazanma fırsatı yakalayacak.

Akbatı, yılbaşı kampanyasıyla bir ziyaretçisini yeni yılda 2013 model Audi A3 sahibi yapacak. Akbatı ziyaretçileri 31 Ocak’a kadar Akbatı’da yapacakları her 75 TL’lik alışveriş için bir çekiliş hakkı kazanarak, kampanyaya katılma şansı elde edecek.

Yılbaşı etkinlikleri kapsamında 28 Aralık Cumartesi günü, tiyatronun renkli isimleri Süheyl&Behzat Uygur Kardeşler sürprizlerle dolu yarışmalarıyla Akbatı’da   sahne alacak.  İsteyen herkesin katılabileceği eğlenceli yarışmalar saat 16.00-17.30 saatleri arasında zemin kat havuzun önünde gerçekleştirilecek. Yarışmalarda kazananları ise sürpriz hediyeler bekliyor.

Küçük ziyaretçilerini de unutmayan Akbatı, hafta sonu 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirdiği çocuk etkinlikleri kapsamında, yılbaşı temasına uygun etkinliklerle küçük ziyaretçilerine keyifli dakikalar geçirtiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri