Akbatı’dan Aromaterapi söyleşisi

19 Eylül 2013 Perşembe

Ayşe Tolga, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Aromaterapi’yi anlatacak

akbatidan-aromaterapi-soylesisi

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, oyuncu ve aromaterapist Ayşe Tolga'yı konuk ediyor.  Ayşe Tolga, 20 Eylül Cuma 14.00-15.30 saatleri arasında "Zemin Kat Havuz Önünde" gerçekleştireceği söyleşisinde  Aromaterapi’nin bilgilerini Akbatı ziyaretçileriyle paylaşacak ve ruh, beden ve zihnin ayrılmaz bir bütün olduğu "Holistik (Bütünsel) Sağlık Yaklaşımı" hakkında bilgiler verecek.

Türkiye'nin ilk Aromaterapi markası aisha’nın da yaratıcısı ve sahibi olan Ayşe Tolga, Akbatı'daki söyleşisinde uygarlıklar boyunca insanoğlunun uygulamış olduğu şifa yöntemlerinin günümüz terapileri üzerindeki izlerini anlatacak. Dünyanın önde gelen Aromaterapi Okulu ITHMA- London'da (Institute of Traditional Herbal Medicine and Aromatherapy) uzman klinik aromaterapist ünvanını alan Ayşe Tolga,  Aromaterapi, Fitoterapi, Homeopati ve Doğal Terapi yöntemlerini formülleriyle birlikte aktaracak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri