Akbatı'dan çocuklara sürprizli tatil programı

25 Ocak 2013 Cuma

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yarıyıl tatili boyunca çocuklara her gün birbirinden renkli aktivitelerle farklı bir tatil programı sunmaya hazırlanıyor

akbatidan-cocuklara-surprizli-tatil-programi

26 Ocak-10 Şubat günleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklere katılacak çocuklar, eğlenirken öğrenecek ve keyifli vakit geçirecek. Yarıyıl tatilinde Akbatı AVYM'ye giden çocuklar tatil boyunca 12.00-20.00 saatleri arasında "Yap Boz Kent" etkinliğine katılıp dev legolarla hayallerindeki kenti inşa ederken, hem el becerilerini geliştirip hem de eğlenerek tatilin tadını çıkaracak, sürpriz hediyelerin de sahibi olacak.

Hafta sonu ise Yap Boz Kent etkinliğine DJ performansı da eşlik edecek. Çocuklar ayrıca her gün 14.00-16.00 saatleri arasında 'Deniz Yaşamını Keşfediyoruz', 'Bahçe Dünyasını Keşfediyoruz', 'Planetaryum Gösterisi ile Uzayı Keşfediyoruz' gibi farklı atölye çalışmalarına katılarak yaşamın farklı alanları hakkında fikir sahibi olabilecek. 

Tatil boyunca Green Lounge alanında hafta sonları gerçekleştirilecek playstation aktivitesi ise, çocukların yanı sıra büyüklere de hoş vakit geçirtecek.   


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri