Akbatı’ya 2 ödül birden

25 Eylül 2012 Salı

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi & Akbatı Residences, Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul yarışmalarından biri olan European Property Awards 2012’de 2 ödül birden kazandı

akbatiya-2-odul-birden

Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan European Property Awards’da, güçlü rakiplerini geride bırakan Akbatı, 2 ödül birden kazanmanın haklı gururunu yaşadı. Akkök Şirketler Grubu’nun gayrimenkul sektöründeki iştiraki Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ tarafından hayata geçirilen Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi & Akbatı Residences Esenyurt’ta 50 bin 838 metrekarelik arsa üzerinde, alışveriş merkezi ve rezidanslarıyla, Avrupa’nın en iyi projeleri arasında yer aldı.

Gayrimenkul sektöründe mükemmeliyeti yakalamak ve uluslararası bir standart elde etmek amacıyla düzenlenen yarışmada Akbatı, En İyi Alışveriş Merkezi Geliştirme Projesi  Ödülü (Best Retail Development) ile Karma Kullanım Projesi Üstün Başarı Ödülünü (Highly Commended Mixed Use Development) aldı.
 
Rekabetin yüksek olduğu “Avrupa Gayrimenkulleri” alanında güçlü rakiplerini geride bırakarak önemli bir başarıya imza atan Akbatı, dün (24 Eylül) İngiltere’nin Londra kentindeki Marriot Hotel’de düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Ödül töreni, gayrimenkul sektörünün önde gelen isimleri, mimarlar ve iç mimarlar, pazarlama danışmanları ve yatırımcılar gibi önemli misafirlerin katılım göstereceği görkemli geceyle kutlandı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri