Akbatı’ya çifte ödül

15 Ağustos 2014 Cuma

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, dünyanın en başarılı kurumlarının değerlendirildiği Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde (International Business Awards - Steive Awards) hem “etkinlik”, hem de “marka ve itibar yönetimi” kategorilerinde bronz ödül kazandı. Ödüller, 10 Ekim’de Paris’te düzenlenecek galada verilecek

akbatiya-cifte-odul

Akbatı, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde “Akbatı Yaşam Platformları” ve “2’nci yıl kutlama etkinlikleri”yle öne çıktı.  Akbatı’nın büyük beğeni kazanan 2’nci yıl kutlamaları, ziyaretçilerinin istekleri doğrultusunda konserler ve çocuk atölyeleri gibi bir dizi etkinlikle gerçekleştirilmişti.

Yarışmada Akbatı’nın sunduğu sıra dışı alışveriş ve yaşam deneyimi, kutlama programıyla birlikte değerlendirilerek “marka ve itibar yönetimi” kategorisinde bronz ödül getirdi.  Akbatı, etkinlik kategorisinde ise “Yaşam Platformları” ile yıl boyunca gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel aktivitelerle değerlendirilerek bronz ödülün sahibi oldu.

Bölgedeki toplumsal yaşama katkı sağlamayı hedefleyen “Akbatı Yaşam Platformları”, 5 bin kişilik Festival Park alanındaki açık hava konserlerinden temalı yemek kurslarının organize edildiği Lezzet Platformu’na, eğlenerek spor yapılan “Yormayan Spor Merkezi”ne uzanan imkanlarıyla bölge için cazip bir buluşma noktası oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri