‘Akdeniz Rahatlığı’ Belarus’a yayılıyor

15 Aralık 2014 Pazartesi

Perakende tekstil sektörünün Türkiye’deki önemli markalarından DeFacto, dünyanın dört bir yanında hizmet noktalarını artırmaya devam ediyor. Belarus’un Minsk bölgesinde yer alan Galelio Mall’da açılan yeni DeFacto mağazası, DeFacto’nun Belarus’taki ilk yurt dışında ise 20’inci mağazası oldu

akdeniz-rahatligi-belarusa-yayiliyor

‘Akdeniz Rahatlığı’ mottosu ile perakende tekstil sektöründe çalışmalarını sürdüren DeFacto, dünya markası olma vizyonu çerçevesinde yurtdışı yatırımlarını sürdürüyor. Marka, son olarak yurtdışında hedeflerinden biri olan Belarus’ta ilk mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Belarus’un Minsk bölgesinde yer alan Galileo Mall’da açılan DeFacto mağazası hakkında açıklama yapan Defacto Perakende Grup Başkanı İhsan Ateş,  “10 yıl içinde 10 ülkede markalaşarak gerçek bir dünya markası olma vizyonuna paralel olarak yurt dışı pazarlarında hızla büyümekteyiz. Belarus’daki atılımız da bu hedeflerimiz doğrultusunda attığımız en önemli adımlardan biri. DeFacto olarak gelecek dönemde Belarus’ta mağaza açmaya devam edeceğiz” dedi.

DeFacto, Belarus’ta açtığı ilk mağazasıyla yurt dışında 20, toplamda 257 şubeye ulaştı. Akdeniz modasının öncüsü DeFacto, Galileo Mall’da yer alan 783 metrekarelik yeni mağazasında müşterileri ile buluşacak.

Galelio Mall’da gerçekleşen açılışa özel bir kampanya da düzenleyen DeFacto’da tüm ürün gruplarında, sürpriz indirimler DeFacto ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri