Akıllı telefonların güvenliği için, ESET Mobile Security

17 Eylül 2012 Pazartesi

ESET, Avusturya merkezli bağımsız antivirüs araştırma firması AV-Comparatives’in hazırladığı Mobil Güvenlik incelemesinde akıllı telefonların sahip olabileceği en iyi güvenlik uygulaması olarak gösterildi

akilli-telefonlarin-guvenligi-icin-eset-mobile-security

Proaktif tespit teknolojisinin lider ismi ESET, bağımsız test kuruluşu AV-Comparatives’in hazırladığı ‘Mobil Güvenlik İncelemesi’ndeAndroid tabanlı cihazlara yönelik ürünü ile yer aldı. AV-Comparatives ESET Mobile Security ürününü, Antivirus, Antispam, Anti-Theft, SIM-Eşleştirme, Uzaktan Silme, Uzaktan Kilitleme gibi birçok açıdan inceledi.

AV-ComparativesESET’in kusursuz kurulumuna övgüde bulunarak raporunda “Diğer ürünlere göre geniş ayarlama seçenekleri mevcut. ESET Mobile şu an için akıllı telefonların sahip olabileceği en iyi güvenlik elemanlarına sahip“ tanımlamasına yer veriyor. ESET Mobile Security forAndroid tüm önemli kategorilerde yüksek puanlar elde ederken düşük pil tüketimi ve zararlı yazılım tespit oranları ile üst düzey ürünler arasında yerini aldı.

ESET Mobile Security Ürün Müdürü Miroslav Majtázkonu ile ilgili olarak; “ESET Mobile Security geliştiricileri bir takım olarak müşterilerimizi mobil olarak da koruyabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. AV-Comparatives gibi bir otoritenin teknoloji ve yeteneğimizi övmesinden gurur duyduk” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri