Akmerkez, sezonu açtı

27 Eylül 2012 Perşembe

Akmerkez’in Pop Up Store’u “Fashion Side Out” ikinci konsepti “Back To School” ile misafirlerine görsel şölen yaşatmaya devam ediyor

akmerkez-sezonu-acti

Türk modasına yön veren genç tasarımcıların ürünlerini Pop Up Store’da sergileyen Akmerkez, 2012 yılında hayata geçirdiği Fashion Side Out projesinin ilki “Neon” konseptini başarı ile tamamladı. Okulların açılmasıyla, Pop Up Store’un da konsepti “Back to School” temasına döndü.
Eylül ayı itibari ile 3 ay boyunca açık olacak mağazanın üç boyutlu açık vitrini, esprili sloganları ve dev abaküsü ile Akmerkez misafirlerinin oldukça dikkatini çekeceğe benziyor.

Fashion Side Out/Back To School mağazasında aksesuar, takı ve tekstil alanlarında çalışmalar yapan toplam 29 tasarımcının koleksiyonları sergilenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri