Akyürek Holding’de atama

24 Şubat 2014 Pazartesi

Küresel markaları yerel satış noktalarına ulaştıran ve iştirakleriyle hızlı tüketim ürünleri pazarlama ve dağıtımı ağırlıklı olmak üzere tüm perakende sektöründe faaliyet gösteren Akyürek Holding CFO’luğuna Mehmet Ballıbaba getirildi

akyurek-holdingde-atama

Yönetim kadrosunu güçlendiren Akyürek Holding’te CFO’luk görevine Mehmet Ballıbaba getirildi. Ballıbaba, lisans eğitimini 1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi Matematik ve Aktuaryal Matematik bölümlerinde tamamladıktan sonra lisansüstü eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde aldı.

Profesyonel iş hayatına 1996 yılında Doğuş Holding’de Bütçe, Planlama ve İş Geliştirme Grup Başkanlığı’nda başlayan Ballıbaba, 2006 yılına kadar Doğuş Grubu şirketlerinden Garanti Yatırım, Tansaş ve Tüvtürk’de finans ve mali işler konularında üst düzey yönetici olarak çalıştı.

2007 yılında Kiler Alışveriş’de CFO olarak görev aldı, ardından 2011’de Tiryaki Agro’ya CFO olarak katıldı. Sektörde 18 yılı aşkın finans ve perakende deneyimine sahip olan Ballıbaba, Akyürek Holding’den önce Vakko’da CFO olarak görevini yürütüyordu.

1968 İstanbul doğumlu olan Mehmet Ballıbaba, evil ve 2 çocuk babası. İngilizce biliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri