Akyurt 12 yıl sonra kabuk değiştirdi

03 Haziran 2015 Çarşamba

Akyurt Süpermarket’in 12 yıldır Etimesgut'ta hizmet veren mağazası geçtiğimiz gün yenilenen konsepti ile tekrar hizmete girdi

akyurt-12-yil-sonra-kabuk-degistirdi

Açılışta Akyurt AŞ Yönetim Kurulu Üyeleri ve Akyurt çalışanları eksiksiz katılım sağlarken, Ankara'nın önde gelen iş adamları, Akyurt ailesinin en geniş üyeleri olan müşteriler Akyurt Süpermarketi bu özel günde yalnız bırakmadı. Günün en değerli konuğu ise açılış kurdelemizi kesmek için bizzat açılışa katılan Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'di.

Açılışı töreninde kurdeleyi kesen Demirel, sonrasında mağazamızı Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Uyanık ile beraber gezdi. Mağazamız hakkında olumlu görüşlerini belirten Sayın Demirel, Etimesgut bölgesine yapılan yatırım ve getirilen hizmet kalitesi için Akyurt Yönetim Kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

Açılış organizasyonun başladığı saatlerden kapanış anına kadar mağazamıza yoğun ilgi gösteren Etimesgutlular, Akyurt çalışanlarına bölgenin böyle bir yatırıma ihtiyacı olduğunu ve bundan ne kadar memnun olduklarını anlattı. Özellikle manav reyonlarına büyük ilgi gösteren misafirler, sebze-meyve seçmenin keyfini doyasıya yaşadı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri